6 kultowych miejsc w Vice City, które musisz zobaczyć w GTA 6

Sześć kultowych miejsc w Vice City, które chcemy zobaczyć w GTA 6

Grand Theft Auto: Vice City to kultowa gra dla wielu z nas. Dziś może nie oferować tylu opcji co San Andreas, ale dla niektórych to wciąż najlepsze miasto, w którym można spędzić czas w GTA. Czyżby w GTA 6 mieliśmy powrót do Vice City? To świetna wiadomość! Oto sześć kultowych miejsc z Vice City, które chcielibyśmy zobaczyć ponownie:

1. Rezydencja Vercettich

Vercetti’s Mansion to pierwsza z rezydencji w grze, sprawiająca, że ​​czujemy się, jakbyśmy rzeczywiście weszli do rywalizacji w szefie mafii w Vice City wyścig szczurów. To kultowe miejsce, które powinno wrócić do gry, nawet jeśli nie ma tam bezpośredniej akcji.

2. Klub Malibu

Jeden z najmodniejszych klubów w Vice City, nawiązujący do The Price of Power. To idealne miejsce na kilka misji pobocznych.

3. Sunshine Autos

To salon samochodowy, który był używany do sprzedaży skradzionych samochodów. Może teraz prosperuje jako legalna sieć, znaną wszystkim w regionie Vice City.

4. Międzynarodowe lotnisko Escobar

Z trzema terminalami i jednymi z najbardziej napiętych misji, to lotnisko jest prawdopodobnie najbardziej mitycznym ze wszystkich lotnisk w GTA. Chcemy wrócić na międzynarodowe lotnisko Escobar i po raz kolejny jechać na nie z czasem, ścigani przez pół wyspy.

5. Wyspa krewetek

To idealne miejsce do odbudowy posiadłości i przekształcenia ich w miejsce, które kosztuje mnóstwo pieniędzy. Bo poza tym w GTA, gdzie jest dużo pieniędzy, są też ciekawe misje, więc nie ma wymówki, żeby tego nie robić.

6. Ocean View Hotel

To miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. To pierwsza rezydencja Tommy’ego Vercettiego, a także kultowy budynek w stylu Art Deco. Byłoby całkowicie normalne, gdyby teraz był to opuszczony loch, w którym gromadzą się najgorsi z najgorszych, czy hotel nadal funkcjonuje, ale mieszkają w nim tylko ćpuny i prostytutki, czy wciąż jest taki sam, ale to kolejna pułapka turystyczna.

Te sześć miejsc są istotną częścią poprzednich GTA. Powinny pojawić się w nadchodzącej grze, ponieważ są one ważne dla całego pokolenia, które pokochało Vice City bardziej niż pozostałe dwa miasta.

Źródło: en.softonic.com