Przygotowanie do ostatecznego ruchu w napadach GTA 6

Oczekiwania wobec GTA 6

Firma Rockstar Games ogłosiła niedawno plany premiery gry GTA 6 na początku przyszłego miesiąca, a gracze dokładają wszelkich starań, aby spekulować i przewidywać, co mogą zobaczyć w nadchodzącej grze. Od podwójnych bohaterów po broń i misje poboczne, przechodząc przez charakterystykę postaci, gracze wyrazili swoje życzenia i to, co chcą zobaczyć w grze.

Ulepszenia napadów w GTA 6

Fani GTA czekają, aby oficjalnie dowiedzieć się czegoś o grze, a jedną z wielu rzeczy, nad którymi zastanawiają się gracze, są napady i to, jak zostaną ulepszone w GTA 6. Dodatkowo, czy napady będą dostępne wkrótce na początku?

Napady w GTA 6 mogą dać graczom większą swobodę, od planowania do wykonania.

Istnieją spekulacje na temat tego, jak GTA 6 ulepszy się w stosunku do GTA 5. Jedną z najpopularniejszych i omawianych funkcji GTA 5 są napady, które pozwalają graczom łączyć się ze znajomymi i plądrować banki, kasyna i nie tylko. Chociaż dodanie napadów do GTA 5 zajęło prawie dwa lata, gracze nadal są od tego uzależnieni i zastanawiają się, w jaki sposób napady ulegną poprawie i ewoluują w stosunku do tego, co widzieliśmy w GTA 5.

Choć nie możemy tego powiedzieć z całą pewnością, napady w GTA 6 dadzą graczom znacznie większą swobodę niż w GTA 5. Gracze będą mogli szczegółowo zaplanować napady i zdecydować, w jaki sposób je przeprowadzić. Jest to jednak całkowicie możliwe w Grand Theft Auto 5, ponieważ gracze mogą decydować, z kim chcą współpracować i w jaki sposób chcą zdobywać łupy.

Gracze muszą także ukończyć określone misje przed dokonaniem napadów, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. GTA 6 może wprowadzić podejście typu sandbox ze zaktualizowaną mechaniką, a gracze będą mogli robić, co im się podoba, pod warunkiem, że ukończą misję.

Przecieki sugerują, że pod względem rozgrywki napady będą inspirowane twórczością Bonnie i Clyde’a.

To niesamowite doświadczenie dla graczy, ponieważ po prostu dobrze się bawią, wybierają samochód do ucieczki, broń, wpisy, sposób, w jaki gracze będą wykorzystywać pieniądze itp. Napady oferujące różnorodne możliwości jedynie udoskonalą otwarty świat i sprawią, że stanie się on mniej liniowy. Ekscytujące jest także to, że przynajmniej jeden napad będzie trwał kilka godzin i będzie przypominał prawdziwą kampanię.

Według przecieków napady mogą umożliwiać graczom interakcję ze swoim partnerem w przestępstwie podczas napadu, wydając im instrukcje, aby poprosić ich o poddanie się, kontynuowanie grabieży i nie tylko. Krążą także pogłoski, że w GTA 6 mogą pojawić się napady inspirowane twórczością Bonnie i Clyde’a oraz że gracze staną się częścią gangu i że będzie dwóch bohaterów, przy czym gracze będą mogli wcielić się w ich obie połówki.

Jeśli dojdzie do tego w GTA 6, logiczne byłoby, że obaj bohaterowie będą mieli różne umiejętności. Istnieją również przecieki wskazujące, że obaj bohaterowie będą mieli swoje koła broni, więc sprawiedliwe byłoby tylko wtedy, gdyby umiejętności były inne. Na przykład jeden bohater może być dobry w rabowaniu miejsc lub strzelaniu, a drugi może być dobry w prowadzeniu pojazdu lub obserwacji. To może przynieść jedne z najlepszych napadów w GTA 6.

Napady w GTA 5 nie miały większego sensu z perspektywy fabularnej, przez co dla niektórych były nieciekawe. GTA 6 chciałoby to wzmocnić, wprowadzając napady w pewnym stopniu wpływające na historię, a także umożliwiające ich ewolucję z punktu widzenia rozgrywki. Napady w GTA 6 mogłyby również mieć większą wartość do powtórzenia, a gracze mogliby zarabiać pieniądze, aby prowadzić różne firmy po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

Chociaż napady mogą nie być dostępne w GTA 6 od premiery, z pewnością zostaną dodane do gry po pewnym czasie. Dodatkowo w GTA 6 w porównaniu do GTA 5 wprowadzonoby ulepszone napady w rozgrywce, mechanice i innych aspektach.

Subskrybuj, aby uzyskać więcej relacji rozrywkowych na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube.

Źródło: fandomwire.com