Przeżyj intensywne wyścigi uliczne dzięki nowym wyścigom drag w GTA Online

Nowa alternatywa w Grand Theft Auto Online

Pamiętacie wyścigi drag w „Need for Speed ​​Dungeon 1” i „Need for Speed ​​2”? Ja też. Na szczęście Rockstar Games stworzyło alternatywę w Grand Theft Auto Online, która z pewnością może Ci się spodobać. To prawda, że ​​nie zapewnia tej samej nostalgii, ale jednocześnie może utorować drogę rozbudowanemu trybowi wyścigów drag w GTA VI, czy to w trybie dla jednego gracza, czy w przyszłej iteracji online.

Podwój swoje nagrody i rywalizuj w wyścigach dragsterów

W zeszłym tygodniu w GTA Online wyposażyliśmy lawetę, dzięki czemu możesz przenieść usługę kradzieży samochodu na wyższy poziom, zupełnie jak w Gone in 60 Seconds. W tym tygodniu Rockstar Games zdecydowało się wprowadzić podwójne nagrody i nowe wydarzenie polegające na wyścigach drag. Oprócz tego dostępne są dodatkowe bonusy w postaci kontraktów na napady na sklepy samochodowe, polowania na nosorożce, nowe cele napadów na złomowisko i wiele więcej. Pamiętajcie, że są one ważne tylko do 31 stycznia.

Ponadto te nowe wyścigi dragsterów charakteryzują się tym, że odbywają się w dużym ruchu miejskim. Nie jest to zorganizowane, więc Twoje umiejętności prowadzenia pojazdu zadecydują o różnicy między płatnością a ponownym uruchomieniem. Tak, oczywiście, azot jest niezbędnym elementem, dzięki któremu można żyć ćwierć mili na raz.

Dodatkowe nagrody dla sprytnych graczy

Chcesz zarobić więcej pieniędzy? Udaj się na złomowisko i naucz się kraść samochody takie jak Bravado Buffalo EVX, Lampadati Viseris i Pegassi Toros. Są odpowiednikami rzeczywistych modeli, takich jak Dodge Charger Daytona SRT, De Tomaso Pantera GT5 i Lamborghini Urus.

Jeśli gracz pracuje na pół etatu jako bandyta w warsztacie samochodowym i wyrusza na polowanie na nosorożce (czołgi), na gracza czekają inne nagrody. Każdy, kto pomyślnie ukończy kontrakt na napad, otrzyma podwójne GTA$ i RP. Skorzystaj z 30% zniżki na zakup nieruchomości w sklepie samochodowym, łącznie ze wszystkimi ulepszeniami i modyfikacjami.

Otrzymasz te same korzyści, jeśli weźmiesz udział w „Polowaniu na Rhino”, w którym zespół pojazdów terenowych wyposażonych w bomby samoprzylepne walczy z czołgami Rhino.

Nowe produkty i rabaty w luksusowym salonie

Nie zapomnij odwiedzić luksusowego salonu wyścigowego, aby uzyskać zniżki i nowe samochody. Wypatruj Canis Kalahari (off-road), Karin Futo (sport), Imponte Ruiner (muscle), Dinka Jester (wyścigi) i Pegassi Torero (klasyczny sport, 30% zniżki)).

Zawsze miło jest widzieć, że Rockstar Games oferuje świeżą zawartość. W porównaniu do GTA V, pomiędzy „Grand Theft Auto VI Online” istnieje 12-letnia różnica w technologii i ambicjach, co można sobie tylko wyobrazić.

Link źródłowy

Źródło: sparkchronicles.com