Przewodnik dla początkujących, jak znaleźć wszystkie lokalizacje Bałwanów w GTA Online z mapą


Chociaż specjalne pory roku praktycznie się skończyły, gracze GTA Online mogą w każdym razie zniszczyć każdego z 25 bałwanów, aby otrzymać 125 000 $ i darmowy strój. Jeśli nie masz mglistego pojęcia, gdzie szukać, w tym momencie ten przewodnik powinien pomóc. To zdecydowanie nie jest też długotrwała okazja, więc nie ma czasu do stracenia.

W związku z tym gracze GTA Online mają czas do 12 stycznia 2023 r. na skorzystanie z załączonego przewodnika i odnalezienie każdego z 25 obszarów.

Te 25 przedmiotów kolekcjonerskich jest statycznych, więc gracze powinni mieć możliwość ich znalezienia bez problemu. Aby „zebrać” bałwany, należy je unicestwić. Korzystanie z pojazdu lub drażliwego załatwi sprawę szybko.

Gracze GTA Online otrzymają 5000 $ i 1000 RP za każdego unicestwionego. Konsolidacja tego z dodatkowymi 125 000 $ oznacza, że ​​powinieneś spodziewać się fantastycznego kompletu w wysokości 250 000 $ i 25 000 RP.

Przedmioty te znajdują się oczywiście na ziemi, gdzie pada śnieg. Powyższe zdjęcie przedstawia ilustrację jednego. gracz. Ponadto załączona fotografia pokaże ci, co powinieneś zobaczyć, gdy unicestwisz jednego z tych bałwanów.

Wszyscy gracze powinni otrzymać na Boże Narodzenie wyrzutnię petard z amunicją. Podobnie wszyscy gracze otrzymaliby kolejną bezwarunkową grupę prezentów, podkreślającą podobną broń i więcej amunicji w okolicach Nowego Roku. Dlatego każdy powinien mieć możliwość posiadania czegoś dobrego, aby zniszczyć te przedmioty kolekcjonerskie.

Usłyszysz efekty dźwiękowe Sled Chime, jeśli znajdziesz się blisko Bałwana, co sprawia, że ​​znalezienie ich jest prostsze, niż można by się spodziewać. Bez względu na to, jak długo korzystasz ze wspomnianej wcześniej mapy, nie powinieneś mieć trudności z wyśledzeniem każdego z 25 obszarów.

kredyt: -chris6d

Gdy unicestwicie każdą z 25 figurek, otrzymacie strój Bałwana oraz wspomniane niedawno 250 000 $ i 25 000 RP. Powyższe zdjęcie zawiera zrzut ekranu przedstawiający gracza w tym stroju. Nie mogło być alternatywnej metody na oddzielenie tego stroju od udziału w tej okazji.

Pamiętaj, że 11 stycznia 2023 r. to ostatni dzień tej okazji. 12 stycznia 2023 r. to moment, w którym opady śniegu w GTA On the Web ustaną. W rezultacie jest to koniec wszystkich wydarzeń związanych z zimą, w tym możliwości unicestwienia każdego z 25 bałwanów.

Gracze GTA Online powinni również zdać sobie sprawę, że do tego czasu nieregularna okazja Gooch również zniknie. Jeśli chcesz zdobyć welon The Gooch, powinieneś znajdować się w wejściu z niewątpliwie innym graczem. Poza tym strzelanina na placu Weazela jest jeszcze jedną arbitralną okazją o ograniczonym czasie i obejmuje działo WM29.

Źródło : https://www.sportsunfold.com/beginners-guide-to-finding-all-gta-online-snowmen-locations-with-a-map/