Przerabianie leasingu pojazdów – Dyskusje ogólne – GTA World Forums


Cześć wszystkim. Naprawdę nie wiem, czy powinienem teraz o tym mówić, ale trochę mi przykro z powodu tego, jak działa leasing pojazdów na serwerze.

Proponuję stworzyć coś w rodzaju VMT (zespół zarządzania pojazdami) z ludźmi, którzy mają doświadczenie lub pewien stopień doświadczenia z pojazdami i sposobami radzenia sobie z nimi.

Będą musieli przerobić system dealerski i być może sporządzić nową listę samochodów, które można kupić u dealerów NPC.

Mogę podać kilka przykładów i wiem, że GTA:W jest oparte na samochodach GTAV, a nie samochodach IRL, ale mimo to wszystkie te samochody są oparte na samochodach IRL.

Więc jak widać na tych zdjęciach, pokazuję samochód GTA V i na czym ten samochód jest oparty irl (( to tylko kilka samochodów i wciąż mamy wiele samochodów, których naprawdę potrzebujemy na rynku i mamy je więc każdy może go kupić )) A gracze, którzy nadal posiadają takie samochody, mogą po prostu rpować go, jakby był to rzadki samochód lub coś w tym rodzaju i nie jest już dostępny do kupienia.

a to nie jedyne zadanie dla VMT. Mogą również uzyskać coś, co nazywa się „Prośbami o tuning”, co pozwoli graczom zrobić coś w rodzaju RP za tuning i zakup części do własnych samochodów, a następnie zrobić pełne RP, aby dostroić ten pojazd z pełnymi szczegółami, a następnie wysłać prośbę do zespołu VMT. Potem będą musieli to przejrzeć i jeśli to będzie do zaakceptowania, zmienią obsługę samochodu ((możemy po prostu skupić się na pierwszym temacie, jeśli to nie jest dobry pomysł dla gta:w))

obraz.png

obraz.png

chciałbym usłyszeć od was, co myślicie.


Edytowane przez haruŹródło : https://forum.gta.world/en/topic/90349-reworking-vehicle-leases/