Przecieki i plotki o dacie premiery „GTA 6”: listopadowe ogłoszenie możliwe, ale jest problem


Długo wyczekiwane „GTA 6” może wkrótce pojawić się! Plotki „Grand Theft Auto 6” głosiły, że gra może ujawnić swój pierwszy oficjalny zwiastun w listopadzie tego roku. To daje fanom nadzieję, że może zostać wydany wcześniej niż oczekiwano.

Po ponad pięciu latach oczekiwania wielu fanów „Grand Theft Auto” spodziewa się przecieków i plotek na temat jego najnowszej odsłony. Niestety, nigdy nie opublikowano nic oficjalnego na temat „GTA 6.”. Zarówno Rockstar Games, jak i jej firma macierzysta, Take-Two Interactive, odmawiają potwierdzenia istnienia „GTA 6.”

Nie powstrzymało to jednak fanów przed przeszukiwaniem wszystkich informacji, jakie mogli znaleźć na temat „GTA 6.”. Kilku fanów mocno wierzyło, że gra jest w fazie rozwoju.

Przecieki i plotki o dacie premiery „GTA 6”

Podobnie jak wiele poprzednich przecieków „GTA 6”, najnowsza plotka została zaczerpnięta z forów internetowych i niezweryfikowanych źródeł. Ostrzega się czytelników, aby traktowali tę wiadomość z przymrużeniem oka. Jednak dla tych, którzy są na tyle chętni, by w to uwierzyć, ta nowa data premiery stanowi mocny argument dla nadchodzących harmonogramów Rockstar.

Express poinformował, że „GTA 6” może oficjalnie ujawnić się w listopadzie tego roku, czyli za niecały tydzień. Byłby to pierwszy teaser „GTA 6”, który mógłby potwierdzić istnienie gry. Po tym ujawnieniu może nastąpić data premiery zaplanowana na 2023 rok.

Harmonogram opiera się na tradycji Rockstar Games dotyczącej wcześniej wydanych gier. Zarówno „GTA V”, jak i „Red Dead Redemption 2” zostały ogłoszone dwa lata przed premierą.

Data 2023 wydaje się długa, ale jest znacznie mniej krótka niż przewidywana data premiery 2025 lub nigdy nie nastąpi. Argument ten również wydaje się możliwy, ale tylko pod warunkiem, że Rockstar uniknie problemów z innymi datami premiery swoich gier.

Przeczytaj też: Halloweenowa wyprzedaż Nintendo 2021: „Need for Speed”, „Burnout” i więcej rabatów do 80%

Plotki o GTA 6: czy są prawdziwe?

Z drugiej strony Express ostrzegł fanów o dwóch możliwych powodach, dla których ta data wycieku może być kłamstwem. Wydaje się mało prawdopodobne, że Rockstar Games wyda „GTA 6”, gdy ma już dwa inne projekty zaplanowane na rok.

Pierwszym projektem jest „GTA Trilogy: The Definitive Edition”, która zawiera zremasterowane trzy starsze gry „GTA 3”, „Vice City” i „San Andreas”. Gra została ogłoszona na początku tego roku i powinna być dostępna na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch. Rockstar Games może być zaabsorbowane trwającą sprzedażą gry.

Drugi projekt to „GTA V” na PS5 i Xbox Series X, który miał ruszyć w 2022 roku.

Deweloperzy Rockstar Games powinni być zajęci technicznymi i graficznymi ulepszeniami tych dwóch projektów. To sprawia, że ​​trudno uwierzyć, że mieliby wystarczająco dużo czasu na stworzenie, ukończenie i wydanie kolejnej wielkiej gry, takiej jak „GTA 6.”.

Fani „GTA” być może będą musieli trochę dłużej poczekać na kolejne aktualizacje najnowszej odsłony. Należy pamiętać, że przecieki i plotki są wysoce niewiarygodne, a dokładne informacje można znaleźć tylko w oficjalnych kanałach „Grand Theft Auto”.

Powiązany artykuł: „Final Fantasy 7 Remake’ Leak iskrzy rozmowy o porcie Xbox! Nie masz już wyłącznie PlayStation?Source : https://www.itechpost.com/articles/107536/20211027/gta-6-release-date-leaks-rumors-november-announcement-possible-theres.htm