Przeciek rozgrywki „GTA 6” Rockstar Games sugeruje, że może zawierać męskie, kobiece postacie grywalne


Waszyngton [US]18 września (ANI): kolejna odsłona serii „Grand Theft Auto” amerykańskiego wydawcy gier wideo, Rockstar Games, może z łatwością być jedną z najbardziej oczekiwanych gier, a teraz nowy rzekomy przeciek oferuje zajawkę na jej rozgrywkę.

Według Tech Crunch, skarbnica danych, którą PCGamer odkrył za pośrednictwem posta na GTAForums przez rzekomego hakera, zawiera około 90 filmów wideo z gry, z uruchomionym kodem debugowania i interfejsami, które pomagają w potwierdzeniu prawdziwości twierdzeń.

Haker, nazwany „teapotuberhacker” na GTAForums, twierdził, że zdobył film, uzyskując dostęp do konta Slack pracownika Rockstar.

Te przecieki wydają się albo legalne, albo podróbki stworzone z tak dużą dbałością o szczegóły i autentyczność, że zdobyły bardzo sceptyczną publiczność członków GTAForums.

Różne klipy z przecieku przedstawiają zarówno męskie, jak i żeńskie bohaterki, co pasuje do innych doniesień o tym, czego można się spodziewać w nadchodzącej grze.

Pokazują również rozgrywkę rozgrywającą się w fikcyjnym, analogicznym do Miami mieście; ponownie dopasowując wczesne doniesienia o tym, co „GTA 6” wniesie do serii. Warto zauważyć, że te filmy prawdopodobnie pokazują starszą wersję, co może wskazywać, że mogą pochodzić z około 2017 roku, poinformował Tech Crunch.

Podobno „GTA 6” jest w fazie rozwoju od 2014 roku, dlatego rozsądne jest oczekiwanie, że migawki rozwoju będą pochodzić z różnych kompilacji na przestrzeni lat.

Zgodnie z Tech Crunch, na początku tego miesiąca, Rockstar umieścił kredyty z „GTA 5” i „GTA 5 Online” na swojej stronie internetowej, zatytułując stronę „Dziękuję”, co wielu wzięło za znak, że kończy aktywny rozwój tytuł. (ANI)Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6327478ef96e42d0903f9ca6561dcb32&url=https%3A%2F%2Fwww.bignewsnetwork.com%2Fnews%2F272771800%2Frockstar-games-gta-6-gameplay-leak-suggests-it-might-have-male-female-playable-characters&c=15317247422250936438&mkt=fr-fr