Przeciek GTA 6 twierdzi, że Rockstar dąży do „fotorealizmu” w długo oczekiwanym sequelu


Znany wyciek GTA 6 podzielił się twierdzeniem rzekomego byłego dewelopera Rockstar Games, sugerując, że studio dąży do „fotorealizmu” w swoim ambitnym sequelu z otwartym światem.

Od czasu potwierdzenia istnienia GTA 6 w lutym, Rockstar powrócił do swoich typowo cichych sposobów. Poza zdawkowym komentarzem wydawcy Take-Two podczas ostatniej rozmowy o zarobkach, z twierdzeniami, że następny wpis jest „zdeterminowany, aby ustanowić kreatywne wzorce dla serialu, przemysłu i rozrywki”, nic nie zostało powiedziane na temat projektu.

Nie powstrzymało to jednak wielu przecieków przed pojawieniem się w Internecie. Niezależnie od tego, czy będą to szczegółowe raporty od znawcy branży, Jasona Schreiera, czy bardziej subtelne szczegóły pojawiające się w różnych ofertach pracy, fani słyszeli wiele o tym, jak może wyglądać następne GTA.

Zgodnie z tym ostatnim, nowe twierdzenie popularnego przecieku Rockstar Tez2 najwyraźniej ujawniło ambicje Rockstar w zakresie wierności wizualnej w GTA 6.

„Były twórca Rockstar wspomniał znajomemu, że [GTA 6] będzie bardzo w fotorealizmie” – podzielił się Tez2 w niedawnym poście na forach GTA. Co do prawdziwości tego twierdzenia, nic nie wiadomo. Chociaż ten informator ujawnił w przeszłości wiele informacji, nadal warto na razie traktować każde nowe stwierdzenie z przymrużeniem oka.

Trzeba przyznać, że jest to „oczywiste” twierdzenie rzekomego dewelopera, niemniej jednak oznacza, że ​​Rockstar chce ponownie podnieść poprzeczkę. Poza mapą na dużą skalę, nowymi funkcjami rozgrywki i fabułą z wieloma grywalnymi postaciami, wydaje się, że twórcy chętnie wyznaczają nowy standard pod względem grafiki.

Może to wskazywać na nowe i ulepszone możliwości ray tracingu, tekstury i zasoby o wyższej wierności w całym tekście, a także być może nowe innowacje.

Chociaż nie jest jasne, kiedy możemy zobaczyć GTA 6 w ruchu, ten komentarz wskazuje, że będzie to jedna z najlepiej wyglądających gier z otwartym światem do tej pory. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, jak to wszystko się ułoży w nadchodzących miesiącach i potencjalnie latach, zanim nadejdzie.

Źródło : https://www.dexerto.com/gta/gta-6-leaker-claims-rockstar-aiming-for-photorealism-in-sequel-1903171/