Przeciek: GTA 6 może zaoferować nawet 400 godzin rozgrywki!

Czy z niecierpliwością czekasz na premierę Grand Theft Auto 6? Wciąż nie mamy pewności co do daty premiery tej długo oczekiwanej gry. Od prawie dekady gracze domagają się nowej odsłony tej udanej serii. W oczekiwaniu na wieści od wydawcy gry wyciekło kilka szczegółów, które sugerują, że szósta odsłona będzie ogromna.

Kolosalna zawartość i godziny rozgrywki

Konto na Twitterze specjalizujące się w wiadomościach o GTA 6 podobno powołuje się na źródło Rockstar, które twierdzi, że gra będzie zawierać ponad 400 godzin zawartości i rozgrywki. Jeśli to się potwierdzi, będzie to niewątpliwie najlepsza gra wideo wszechczasów.

Jednak dla niektórych graczy problemem może być rozmiar gry. Plotka głosi, że instalacja gry może zająć aż 750 GB, co może zająć kilka dni, jeśli nie masz superszybkiego połączenia internetowego.

Ograniczenia dla graczy na PlayStation

Dodatkowo może to stanowić problem dla graczy PlayStation. Rzeczywiście, standardowe PlayStation 5 ma wewnętrzny dysk twardy SSD o pojemności 825 GB, z czego prawie 158 GB jest automatycznie rezerwowane na pliki systemowe. Oznaczałoby to, że GTA 6 byłoby o 80 GB większe niż to, co mogłoby pomieścić PS5.

Trudno jednak sobie wyobrazić, aby Rockstar Games i Take-Two Interactive wypuściły jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów, gdyby nie można było w nią grać na PlayStation.

Według Take-Two Interactive premiera planowana jest na rok 2024 lub 2025

Take-Two Interactive, spółka-matka Rockstar Games, zasugerowała, że ​​GTA 6 może ukazać się w 2024 lub 2025 roku. Podczas konferencji poświęconej wynikom finansowym dyrektor generalny Strauss Zelnic powiedział, że rok finansowy 2025 będzie „znaczącym punktem zwrotnym” i skutkowałoby „nowymi rekordowymi poziomami wydajności operacyjnej”.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele informacji na temat GTA 6, ale niektóre plotki sugerują, że w grze pojawią się dwie grywalne postacie o imionach Jason i Lucia. Spekuluje się także, że akcja gry będzie toczyć się w unowocześnionej wersji Vice City, inspirowanej Miami. Na informację, czy Rockstar lub Take-Two Interactive ujawnią nowe szczegóły na temat gry, będziemy musieli poczekać kilka kolejnych miesięcy.

Źródło: www.bing.com