Prosty przewodnik po sprzedaży samochodu w trybie fabularnym GTA 5


GTA 5 wyszło prawie dziesięć lat temu, a ponieważ baza graczy rośnie z dnia na dzień, ludzie wciąż uczą się takich rzeczy, jak sprzedaż samochodu. Pomimo wydania w 2013 roku, wciągająca rozgrywka i tryby graczy online pomogły w grze w ostatnich latach do ponad 100 000 graczy.

przez GIPHY

Kiedy gry przygodowe wydane pięć lat temu nie mają wystarczającej liczby graczy w lobby online, GTA 5 wyróżnia się jako jedno z najbardziej udanych wydań. Najlepiej zacząć od trybu fabularnego dla początkujących, którzy kochają rozgrywkę przygodową. Następnie opanujesz mechanikę gry i poprawisz swoje poczucie gry na temat tego, co możesz, a czego nie możesz robić w świecie Los Santos.

Po co sprzedawać samochody w GTA 5?

Rozpoczynając grę, bardzo trudno jest zarobić na GTA 5. Wykonywanie początkowych misji daje bardzo mało pieniędzy. Prostym sposobem jest sprzedaż skradzionych samochodów. Skradzione samochody możesz przechowywać w garażach.

Jeśli garaż nie jest wystarczająco duży, kup kolejne mieszkanie z większym garażem, aby przechowywać skradzione samochody w GTA 5. Inne sposoby zarabiania pieniędzy w trybie fabularnym GTA V obejmują inwestowanie w akcje, wygrywanie wyścigów ulicznych, rabowanie bankomatów i nie tylko.

Jak sprzedać samochód w trybie fabularnym GTA 5?

przez GIPHY

Jest brak opcji sprzedaży samochodów w GTA 5 tryb opowieści. Aby zarabiać pieniądze, być może będziesz musiał użyć innych metod, takich jak te wymienione powyżej. Ale możesz łatwo kraść i sprzedawać samochody w GTA online we wszystkich lokalizacjach Los Santos Customs. Są one oznaczone na mapie gry jako ikona puszki ze sprayem. Poza tym zwykłe samochody kosztują od 1000 do 3000 USD, ale samochody sportowe mogą czasami kosztować ponad 8000 USD. Miej też oko na egzotyczne i cenne samochody, a gdy zabraknie Ci gotówki, poprowadź jeden z nich do Los Santos Customs, aby szybko zarobić.

Jak sprzedać samochód w GTA 5 online?

W przeciwieństwie do trybu offline GTA, tryb online Grand Theft Auto pozwala zrobić znacznie więcej. Obejmuje to sprzedaż skradzionych samochodów, a nawet uzyskiwanie niestandardowych skórek samochodów. Wykonaj poniższe czynności, aby sprzedać samochód w trybie online.

  • Krok 1: Uruchom grę i wejdź do GTA Online. W tym celu otwórz menu w grze, naciskając przycisk „ESC” w przypadku graczy na klawiaturze oraz przycisk Menu lub Opcje w przypadku kontrolerów.
  • Krok 2: W menu w grze wybierz „Online” w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Krok 3: Jeśli grasz po raz pierwszy, stwórz postać do gry w trybie online. Jeśli masz już kilka postaci, wybierz jedną z nich, aby kontynuować.
  • Krok 4: Aby sprzedać samochód w GTA 5, wybierz pojazd z gry. Ukradnij go i znajdź najbliższą lokalizację Los Santos Customs.
  • Krok 5: Po dotarciu do sklepu celnego Los Santos zaparkuj samochód przed garażem. Gdy drzwi otworzą się automatycznie, wjedź samochodem do środka i poczekaj, aż pojawi się menu sklepu.
  • Krok 6: Przewiń w dół, aby wybrać opcję „Sprzedaj” w menu sklepu. Ta opcja pojawia się tylko w GTA online, a nie w trybie fabularnym.
  • Krok 7: Wybierz opcję „Sprzedaj”, a atrybuty samochodu, takie jak prędkość maksymalna i przyspieszenie, zostaną wyświetlone wraz z wartością w dolarach. Ponownie naciśnij „Wybierz”, aby potwierdzić sprzedaż samochodu, a pieniądze zostaną dodane do Twoich środków.

Czy warto kupić GTA 5?

przez GIPHY

TAk! GTA 5 to bez wątpienia jedna z najlepszych przygodowych gier akcji w otwartym świecie. Tytuł zdobył mnóstwo nagród Game of the Year, a każda część gry, w tym ścieżka dźwiękowa, zwiększa wrażenia gracza. Ponadto zarówno tryb dla jednego gracza, jak i GTA online mają wiele misji pobocznych, tajnych lokacji, egzotycznych samochodów i nie tylko.

Jak popularne jest teraz GTA 5?

Popularność gry rośnie, zwłaszcza w okresie pandemii. W rezultacie sprzedaż rosła, a gra odnotowała rekord wszechczasów w liczbie graczy w lutym 2020 r., Kiedy na żywo grało ponad 220 000 graczy. W podobnym trendzie na Steamie, w sierpniu 2022 r. w grze żyło ponad 195 470 graczy.


Oto więcej informacji o najwyżej ocenianych parkingach na lotniskach, najlepszych miejscach parkingowych w Twoim mieście, niedrogim ubezpieczeniu samochodu, łatwym refinansowaniu samochodu i wysokiej jakości myjniach samochodowych w Twojej okolicy.
Źródło : https://www.way.com/blog/sell-a-car-in-gta-5-story-mode/