Otrzymaj 32 168 889 USD zamiast 75 000 w GTA Online

Gracz otrzymuje wirtualną kwotę 32 168 889 USD zamiast zwrotu 75 000 w GTA Online

Pomimo tego, że zostało wydane prawie dziesięć lat temu, GTA V jest nadal aktualne, zwłaszcza w trybie wieloosobowym z GTA Online, który utrzymuje dużą liczbę aktywnych graczy. Gra, w której ważne jest, aby móc wybrać sposób rozgrywania różnych misji, ponieważ jeśli jesteś stały i odnosisz w nich sukcesy, możesz zostać milionerem w grze.

Chociaż czasami i w rzadkich przypadkach niektórzy z tych graczy zostali milionerami dzięki szczęściu lub przez pomyłkę, jak to się stało z fanem Nicka Skraelosa, który opowiedział swoją historię na Reddicie. W swoim poście mówi, że z powodu rozłączenia stracił większość swoich wirtualnych pieniędzy w GTA V, kupując zapasy do swojego bunkra.

Po ponownym zalogowaniu zauważył, że pieniądze zostały odebrane, ale zakupionych przedmiotów nie było w jego ekwipunku, więc Skraelos zdecydował się zażądać zwrotu utraconych 75 000 wirtualnych dolarów.

System zwrotów w „Grand Theft Auto Online” został zaprojektowany tak, aby poradzić sobie z takimi okolicznościami, ale, co zaskakujące, Skraelos otrzymał znacznie wyższą kwotę niż oczekiwano, co czyni go milionerem z dnia na dzień, który otrzymał wirtualną kwotę 32 168 889 USD, z powodu czegoś, co najwyraźniej byłoby przypadkowym błędem w grze.

Sytuacja, która według gracza pozostaje taka sama, więc nie chciał nawet tknąć tych pieniędzy, czekając, aż administratorzy gry przejrzą, co się stało, ponieważ boi się, że gdyby je wydał, obwiniliby go za błąd samej gry. Rockstar i skończyć z ujemnym saldem w grze.

Źródło: