Projektant samochodów łączy swoją najlepszą pracę w jednym samochodzie w GTA V


Projektant Frank Stephson, który wcześniej krytykował samochody z GTA V, postanowił stworzyć własny pojazd do gry, wykorzystując swoje największe hity, w tym Maserati MC12 i McLaren P1


Wielokrotnie omawialiśmy renderowanie mash-upów samochodów na tej stronie, ale jest to pierwszy raz, kiedy widzimy taki od prawdziwego projektanta samochodów. Frank Stephenson, który wcześniej krytykował samochody Grand Theft Auto V, pomyślał, że będzie miał szansę na stworzenie własnego. I jak już wcześniej zauważył, metoda projektowania samochodów GTA V zwykle polega na połączeniu dwóch istniejących pojazdów i „i módlcie się”.[ing] do diabła, że ​​nie zostaniesz pozwany”.

Dwa nie zostały jednak uznane za wystarczające, więc Stephenson pomyślał, że połączy niektóre ze swoich najbardziej kultowych projektów w jednym samochodzie. Wyjaśnia szczegółowo w poniższym filmie, które części zostały użyte, gdzie i dlaczego, ale zanim obejrzysz, spójrz na zrzut ekranu powyżej i zobacz, czy możesz je wszystkie wybrać.

Aby uzyskać maksymalny efekt, jako podstawę zastosowano długie i niskie Maserati MC12. Duża część przodu również pochodzi od Maserati, ale z przednimi wlotami podniesionymi z Ferrari F430. Boki mają wloty podobne do McLarena 12C, a szklarnia przypomina McLaren P1.

Przechodząc do tyłu, mamy fantastycznie dziwaczne podwójne tylne skrzydło inspirowane oryginalnym projektem Stephensona dla Forda Escort RS Cosworth, a jakby tego było mało, dołączyło do niego tylne skrzydło (wraz z tylną osłoną) z Ferrari FXX .

Nie jest to projekt z oficjalnym błogosławieństwem Rockstar, ale kto wie – ponieważ ośmioletnia już gra trafia na trzecią generację konsol i GTA 6, która wydaje się być bardzo odległa, jest mnóstwo czasu na to, aby ten samochód zostać dodane w charakterze urzędowym. Lub, co bardziej prawdopodobne, nieoficjalnie – Stephenson udostępnił pliki do pobrania samochodu, gdyby jakiś modder miał ochotę na jego wersję na ulice Los Santos.

Source : https://www.carthrottle.com/post/car-designer-mashes-up-his-best-work-in-one-car-for-gta-v/