Problem z nieskończonym ładowaniem czarnego ekranu w GTA Online podczas wchodzenia do agencji


Seria GTA (Grand Auto Theft) firmy Rockstar jest najpopularniejsza w przygodowych grach akcji. Wszyscy w świecie gier doskonale znają serię gier wideo GTA.

Najnowszą odsłoną tego długo działającego zestawu jest GTA V wydane w 2013 roku, podczas gdy GTA Online zostało uruchomione jako jego komponent online, który pozwala graczom grać w trybie online z około 30 graczami jednocześnie.

Problem z nieskończonym ładowaniem GTA Online podczas wchodzenia do agencji

GTA Online jest dostępne na różnych platformach do gier. Gra zyskała miliony graczy w ciągu ostatnich kilku lat dzięki popularności całej serii. Jednak wielu zgłaszało również od czasu do czasu błędy.

Powiedziawszy to, niektórzy gracze GTA Online zgłaszają teraz (1, 2, 3) nieskończone problemy z ładowaniem czarnego ekranu podczas próby wejścia do budynków Agencji.

Oto kilka raportów w celach informacyjnych:

GTA-Online-nieskończone ładowanie-w-agencji
(Źródło)

Naprawdę denerwujące… za każdym razem, gdy muszę ukończyć misję, która wymaga przyniesienia czegoś z powrotem do agencji… po prostu nieskończony ekran ładowania… słyszę mikrofony innych graczy… widzę ludzi umierających/wychodzących w kącie… ale ekrany są czarne z pomarańczowym kółkiem wczytywania ….Musiałem zrestartować dzisiaj co najmniej 12 razy…wkurzając mnie szczerze (Źródło)

Tak jak w tytule, Rockstar nie mówi nic społeczności przez wiele miesięcy, a także co kilka miesięcy naprawia błędy. więc czy wkrótce naprawią problemy z ekranem wczytywania i agencją, czy to na koniec Rockstara, czy z ilością graczy na serwerach (Źródło)

Gracze mówią, że za każdym razem, gdy próbują wejść do dowolnego budynku Agencji, gra nagle przechodzi w nieskończony czarny ekran wczytywania i po pewnym czasie muszą zacząć od nowa.

Niektórzy gracze twierdzą, że ten problem zdarza się od czasu do czasu, podczas gdy inni twierdzą, że częściej im to przeszkadza.

Problem nie został jeszcze potwierdzony

Niestety, Rockstar Games jeszcze nie przyznało się do tego błędu. Ponadto nie ma obecnie dostępnego obejścia tego problemu. Podsumowując, gracze muszą poczekać, aż deweloperzy naprawią tę usterkę.

Mamy nadzieję, że wkrótce zostanie rozwiązany, ponieważ gracze nie są w stanie wykonać swoich zadań. Ponadto staje się to frustrujące, gdy musisz zacząć wszystko od nowa tylko z powodu jednej małej usterki.

Zapewniamy, że będziemy śledzić najnowsze postępy w tej sprawie i informować Cię, gdy pojawi się coś nowego, do tego czasu bądź na bieżąco.

Notatka: Mamy więcej takich historii w naszej dedykowanej sekcji gier, więc koniecznie je śledź.

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2021/12/25/gta-online-infinite-loading-black-screen-issue-while-entering-agency/