Premiera GTA 6 planowana jest na wiosnę 2025 roku

Grand Theft Auto 6: premiera może nastąpić wiosną 2025 roku

Niekończące się oczekiwanie na fanów

Od lat fani serii Grand Theft Auto nie mogą się doczekać wieści o Grand Theft Auto 6. Po premierze Grand Theft Auto V w 2013 r. i Red Dead Redemption 2 w 2018 r. gracze mieli nadzieję, że uda im się zdobyć pierwszą oficjalne spojrzenie na kolejną odsłonę. Z początkiem 2022 roku Rockstar Games wreszcie przyznało się do istnienia kolejnej części słynnej serii, wzbudzając tym samym ogromny entuzjazm wśród fanów. Byli jednak rozczarowani, gdy do Internetu wyciekła godzina fragmentu rozgrywki z gry. Niestety minął już ponad rok, odkąd Rockstar ostatni raz wypowiadał się na temat kolejnej gry z GTA. Więc nadal nie wiemy, kiedy zostanie wydany, kiedy zostanie ujawniony i wiele innych szczegółów.

Plotki i spekulacje

Wydaje się jednak, że dość wiarygodne źródło dostarcza pewnych wyjaśnień. Według Tez2, zaufanego specjalisty Rockstar Games, twórcy spodziewają się premiery GTA 6 dopiero wiosną 2025 roku. Wygląda na to, że ta informacja to zwykła spekulacja ze strony twórców, co jest dość interesujące, ponieważ można by pomyśleć, że miałby pojęcie o terminie. Tez2 sugeruje również, że ujawnienie mogłoby nastąpić jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w grudniu, zbiegając się z 25. rocznicą Rockstar Games. Wyjaśnia jednak, że jedynie spekuluje na ten temat. Wszyscy możemy mieć nadzieję, ale fani próbowali przewidzieć datę premiery w przeszłości, ale zostali rozczarowani i sfrustrowani.

Podsumowując, długie oczekiwanie

Tak czy inaczej, wygląda na to, że na Grand Theft Auto 6 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Możliwe, że pogłoska ta okaże się fałszywa i gra planowana jest na 2024 rok lub jesienią 2025 roku Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że Rockstar Games wkrótce zacznie rozmawiać o grze, aby fani mieli przynajmniej w czym zatopić zęby w oczekiwaniu na pełną wersję.

Źródło: komiks.com