Premiera „GTA 6” od Rockstar Games w 2024 roku? Fabuła będzie bardziej inkluzywna


Długo wyczekiwana gra Rockstar Games Grand Theft Auto (GTA) 6 może ukazać się w 2024 roku. Chociaż plotki o tym krążyły już od wielu miesięcy, nowe informacje dotyczące tej popularnej gry wyszły na jaw po niedawnym wycieku raportu Microsoft Competition and Markets Authority (CMA). Wspomina o tym GTA 6 ma zostać wydany w 2024 roku i już jest reklamowany jako przebój, biorąc pod uwagę szum wokół tej udanej serii.

A Bloomberga Raport sugeruje, że szósta edycja GTA jest w fazie rozwoju i może zająć ponad rok, zanim zostanie ostatecznie udostępniony.

Rockstar Games zmieni swoją strategię kreatywną GTA 6

GTA 5 ukazała się w 2013 roku i od tego czasu twórcy podejmują próby usunięcia transfobicznych i obraźliwych żartów z najnowszej konsoli gry. Idąc dalej, Rockstar Games, które jest częścią Take-Two Interactive Software Inc, będzie miało bardziej inkluzywne wątki fabularne i będzie bardziej wrażliwe na takie kwestie, jak żartowanie z marginalizowanej części społeczeństwa. Unikają również różnic między płciami i zmieniają ogólną toksyczną męską kulturę związaną z GTA franczyzowa.

GTA 6 fabuła i bohater

Chociaż Rockstar Games ukrywało dokładną datę premiery, fabułę i charakterystykę, w domenie publicznej pojawiły się pewne informacje, które sugerują, że może istnieć grywalna bohaterka pochodzenia latynoskiego. Również twórcy wydają się inspirować amerykańskim klasykiem Bonnie i Clyde (1967).

Źródło obrazu: IMDb

Z doniesień wynika, że ​​po zasadniczej zmianie kierownictwa w firmie w 2020 roku nastąpiły zmiany w kulturze pracy, które znajdą odzwierciedlenie w fabularnym traktowaniu GTA 6 również. Nowa wersja zaprezentuje milszy i bardziej otwarty świat Bloomberga raport.

(Źródło obrazu głównego i wyróżnionego: IMDb)

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6396fbd2ad824f72af129ae1bfdac123&url=https%3A%2F%2Fwww.augustman.com%2Fsg%2Fgear%2Ftech%2Frockstar-games-gta-6-release%2F&c=2471838070272236759&mkt=fr-fr