Prawdopodobny powód przełożenia GTA 6 według insidera

Kiedy zostanie wydane GTA 6? Znawca dzieli się swoimi przewidywaniami

Znawca gier wideo podzielił się swoimi przewidywaniami dotyczącymi długo oczekiwanej premiery GTA 6, a także możliwym zwiastunem zapowiadającym. Rockstar Games milczy na temat GTA 6 od miesięcy pomimo druzgocącego wycieku ujawniającego materiały z rozwoju gry, w tym rozgrywkę, i potwierdzającego powrót serii do Vice City. Chociaż fani nie mogli się doczekać, aż firma w końcu ujawni grę, od tego czasu pojawiło się kilka plotek, w tym szczegóły dotyczące długo oczekiwanego zwiastuna zapowiadającego. Chociaż te nowe pogłoski nie zostały jeszcze potwierdzone, notoryczny informator Tom Henderson podzielił się swoimi przemyśleniami na temat GTA 6 i wysunął teorię, kiedy zostanie ogłoszona, a także o możliwości nieuniknionego opóźnienia.

W wątku na Twitterze Tom Henderson zauważył, że nie wie, kiedy zostanie ujawnione GTA 6, ale istnieją oznaki wskazujące na zwiastun premiery w tym roku. Według Hendersona, biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia, Rockstar może przygotować się do ogłoszenia gry wraz ze zwiastunem na przełomie października i listopada, tuż przed ogłoszeniem przez Take-Two wyników za drugi kwartał 2024 roku.

Prognozy publikacji i możliwe opóźnienia

Znawca przewidział również, że Rockstar ogłosi datę premiery na 2024 rok, przestrzegł jednak, że opóźnienie jest „nieuniknione” i że gra ukaże się w 2025 roku. „Rynek konsol nowej generacji do 2024 roku będzie na tyle duży, że GTA 6 stanie się hitem sukcesem, ale myślę, że nie zawahają się dać rynkowi jeszcze rok, aby upewnić się, że wszystko jest idealne” – zauważył.

Wiadomości mogą oczywiście pojawić się wcześniej, ale nie opieram swoich przewidywań na informacjach poufnych. Patrzę tylko na poprzednie ogłoszenia i zastanawiam się, co miałoby sens. Proszę, nie obwiniajcie mnie, jeśli się mylę 😅

Historia opóźnień w wydaniach gier Rockstar

Nie wiadomo, czy GTA 6 ukaże się do 2025 roku, ale biorąc pod uwagę, że Rockstar już w przeszłości opóźniał zarówno GTA 5, jak i Red Dead Redemption 2, historia wydaje się wskazywać, że tendencja ta będzie kontynuowana. Zobaczymy, co Rockstar dla nas przygotował i czy GTA 6 w końcu pojawi się jeszcze w tym roku, zgodnie z planem.

Źródło: www.bing.com