Poznaj GTA 6 w nowej darmowej grze na Steam

Igrzyska 2023: doskonały rocznik

Rok 2023 był rokiem sztandarowym pod względem premier gier, z wieloma wyczekiwanymi tytułami. Ale co z rokiem 2024?

Pomimo trudności, z jakimi boryka się branża, nowy rok zapowiada się także na ekscytujące premiery, takie jak The Last of Us Part II Remastered, Suicide Squad: Kill The Justice League, Tekken 8, Star Wars Outlaws, Alone In The Dark i Czas występu Księżniczki Peach. Czas jednak wyróżnić tytuł, który dla niektórych może pozostać niezauważony: Gangstar New York.

Odkrycie Gangstar w Nowym Jorku

Gangstar New York, stworzona przez Gameloft, to darmowa strzelanka trzecioosobowa z otwartym światem dla wielu graczy. W streszczeniu czytamy: „W mieście, które nigdy nie śpi, wszystko kręci się wokół pieniędzy. Chwyć za broń, wkrocz na arenę rywalizacji i wykorzystaj ulice na swoją korzyść, aby stać się najbogatszą gwiazdą gangu w niedalekiej przyszłości w Nowym Jorku w zaciętej rywalizacji o pieniądze. »

Akcja gry toczy się w mieście monitorowanym przez Aurora Inc, ogromny konglomerat technologiczny, który uruchomił algorytmiczną sieć nadzoru. Ma to na celu zapobieganie przestępstwom, zanim do nich dojdzie, ale czasami kamery wyłączają się na 20 minut w przypadku „eksperymentalnych inicjatyw technologicznych”, które wymagają przetestowania. To właśnie w tych 20-minutowych przerwach ty i 19 innych graczy będziecie rywalizować w ogólnomiejskim konkursie kryminalnym. Gracz, który zgromadzi najwięcej pieniędzy, wygrywa grę, czy to poprzez różne przestępstwa, czy też kradnąc je innym graczom.

Niestety, dokładna data premiery gry nie jest jeszcze potwierdzona, ale niedawno zakończyły się testy alfa, co dobrze wróży. Mamy nadzieję, że twórcy są już blisko finalizacji gry i będziemy z uwagą śledzić wszelkie komunikaty w tej sprawie.

Źródło: www.gamingbible.com