Potwierdziły się najnowsze pogłoski o GTA 6: 60 FPS na PS5?

Plotki na temat GTA 6 rozprzestrzeniają się lotem błyskawicy, a premiera gry planowana jest na rok 2025. Prace nad grą trwają od wielu lat. Jednak w zwiastunie, który widzieliśmy w grudniu 2023 roku, gra wydaje się być dostępna tylko na PC w momencie premiery, ale oczekuje się, że później pojawi się na PS5, zwłaszcza biorąc pod uwagę inne plotki i przecieki krążące na temat platform takich jak Reddit.

Plotki wokół GTA 6

Użytkownik Reddita udostępnił post, w którym przedstawił ciekawą informację na temat tego, że Rockstar chce, aby GTA 6 działało na PS5 w 60 FPS. Później twierdzono, że wydawali się bardzo pewni, że to może dojść do skutku.

Niektórzy fani spekulują, że GTA 6 będzie działać w 60 FPS na długo oczekiwanej konsoli PS5 Pro, która nie została jeszcze potwierdzona jako konsola planowana na koniec tego roku.

Oczekiwania i spekulacje fanów

Nie jesteśmy pewni, kiedy Rockstar chciałby, aby GTA 6 było dostępne na PS5, a wielu uważa, że ​​jest bardzo mało prawdopodobne, aby gra działała z taką liczbą klatek na sekundę na konsoli. Niektórzy posunęli się nawet do napisania komentarzy, w których stwierdzili, że gdyby tak się stało, zjedliby but.

Na razie są to plotki i nie ma oficjalnych informacji na temat liczby klatek na sekundę, z jaką będzie działać GTA 6, ani realiów tego tajemniczego PS5 Pro, nad którym pracuje Sony. GTA 6 ma ukazać się w 2025 roku, choć nie ustalono jeszcze oficjalnej daty premiery, choć według wielu plotek będzie ona dostępna w lutym.

Źródło: gameranx.com