Potencjalne dowody wyciętej zawartości odkryte w GTA 5 i Bully 2

Bully 2 może nigdy nie powstać

Eksploratorzy danych odkryli ślady niewykorzystanej i ponownie wykorzystanej zawartości z GTA V, a także ślady kontynuacji Bully. Część odkrytych danych obejmowała DLC z Trevorem oraz anulowany tryb „Cops & Crooks” dla GTA Online. Wyciek podnosi czerwone flagi w związku z potencjalnym wydaniem większej liczby kodów do GTA Online. Rockstar ma wypuścić pierwszy zwiastun GTA 6 w grudniu.

Niewykorzystane wskazówki dotyczące zawartości dla GTA V i Bully 2

Internetowi śledczy odkryli coś, co wydaje się potencjalnym dowodem porzuconej zawartości Grand Theft Auto V, a także wskazówki dotyczące długiego okresu rozwoju Bully 2. Odkrycie, które wynika z rzekomego wycieku głównego pliku danych z GTA V, wzbudziło ciekawość fanów.

Wyciek, ujawniony po raz pierwszy przez użytkownika Twittera @billsyliamgta i potwierdzony przez innych eksploratorów danych GTA, odwołuje się do intrygujących odniesień w plikach GTA V. Warto zauważyć, że plik bazy danych wspomina kontynuację gry Rockstar Games z 2006 roku, skupiającą się na życiu młodocianego przestępcy studenta Jamesa. Jimmy’ego Hopkinsa w Bullworth Academy.

Plotki wokół Bully 2

Prace nad Bully 2 najwyraźniej trwały pod koniec XXI wieku w Rockstar New England, ale nigdy nie ujrzały światła dziennego. Niektóre z pomysłów koncepcyjnych prawdopodobnie miały wpływ na inne gry Rockstar, w tym na wielokrotnie nagradzaną kontynuację, Red Dead Redemption 2. Wyciekły plik sugeruje istnienie zawartości trybu fabularnego dla GTA V, nawiązując między innymi do Trevora z plecakiem odrzutowym.

Kolejną interesującą kwestią związaną z wyciekiem jest wzmianka o trybie o nazwie CNC, rzekomo powiązanym z trybem „Cops 'n’ Crooks” planowanym w GTA Online, ale najwyraźniej odwołanym po morderstwie George’a Floyda w 2020 roku.

Wahania nastroju Rockstara

To niedawne odkrycie podkreśla zwiększoną koncentrację Rockstar na dwóch kluczowych markach: Grand Theft Auto i Red Dead Redemption, być może kosztem innych właściwości firmy. Miejmy nadzieję, że Rockstar znajdzie studio, któremu będzie mógł zaufać ze swoimi „zapomnianymi” właściwościami, lub będzie mógł rozwijać duże projekty AAA jednocześnie z następnym GTA i/lub RDR.

Źródło: www.gtaboom.com