Posiadacze remastera GTA Trilogy na komputerach PC mogą bezpłatnie odebrać dodatkową grę • Eurogamer.net


Gracze mają czas do 5 stycznia 2022 roku.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition otrzymał mieszane recenzje zarówno od społeczności, jak i recenzentów, dzięki niezliczonym problemom technicznym i kontrowersyjnym wyborom artystycznym.

W odpowiedzi Rockstar obiecał zadośćuczynić, udostępniając właścicielom komputerów PC klasyczne wersje na komputery PC bez dodatkowych kosztów przy zakupie za pośrednictwem Rockstar Games Launcher.

Teraz wydawca idzie o krok dalej, rozdając darmową grę Rockstar dla tych samych graczy na PC.

Gracze mają czas do 5 stycznia 2022 na zakup trylogii i skorzystanie z jednej z następujących gier:

  • Grand Theft Auto V: Edycja Premium
  • Grand Theft Auto IV: Edycja pełna
  • Max Payne 3
  • LA Noire
  • Bully: wydanie stypendialne

Możesz skorzystać z oferty tutaj.

Jeśli żadna z tych gier nie odpowiada Ci, możesz również odebrać kartę Grand Theft Auto Online Great White Shark lub 55 sztabek złota w Red Dead Online.

„Najważniejsze jest to, że nie można uwierzyć, że ten remaster został odpowiednio przetestowany – a jeśli tak, to wydaje się, że deweloper nie naprawił błędów”, napisał Digital Foundry w swojej analizie trylogii GTA. „Wynik końcowy jest po prostu niewystarczający, a to wielka szkoda. To przełomowa gra i naprawdę ważna praca”.

Źródło : https://www.eurogamer.net/articles/2021-12-20-pc-owners-of-the-gta-trilogy-remaster-can-claim-an-extra-game-for-free