Ponad 90 filmów i zrzutów ekranu z GTA 6 rzekomo wyciekło onlinePonad 90 zrzutów ekranu i filmów podobno zaczerpniętych z GTA 6 wyciekło do sieci.

Chociaż nie ma sposobu na ich uwierzytelnienie, początkowo wrogie reakcje na forach GTA w końcu zmiękły, gdy plakaty zaczęły wierzyć, że ujawnione zasoby są autentyczne.

Wiadomości Eurogamer: Czy Nintendo Direct i PlayStation State of Play były rozczarowaniem?

Chociaż, oczywiście, niedokończonej grze brakuje zasobów i funkcji, filmy dają podstawowe spojrzenie na bohaterów, otwarty świat, a nawet walkę strzelca, łącznie ponad siedem minut niezatwierdzonego materiału filmowego.

Jeśli to prawda – i teraz konsensus jest taki – wydaje się potwierdzać wcześniejsze twierdzenia, że ​​gra jest osadzona w Vice City i zawiera główną bohaterkę: pierwszą w serii. System dialogów i animacje również wyglądają podobnie do tych z Red Dead Redemption 2, choć oczywiście mogą one być tylko tymczasowe.

„Właśnie stworzyłem to konto, aby powiedzieć, że TU BYŁEM. GTA VI TU JESTEŚMY !!!”, odpowiedział jeden podekscytowany komentator.

Rockstar w końcu potwierdził, że rozwój GTA 6 był „w toku” na początku tego roku i chociaż oficjalne szczegóły pozostają bardzo ograniczone, raport Jasona Schreiera z Bloomberg w czerwcu zawierał szereg kuszących szczegółów na temat projektu, twierdząc, że zostanie on osadzony w Miami i będzie zawierać pierwszą bohaterkę serialu jako część duetu w stylu Bonny i Clyde – dwie rzeczy, które wydają się być poparte dzisiejszymi przeciekami.

Rockstar od dawna spotyka się z ostrą krytyką dotyczącą kultury firmy i polegania na kryzysie – sprawy przybrały punkt kulminacyjny w 2018 r., kiedy współzałożyciel Rockstar, Dan Houser, który odszedł z firmy w 2020 r., powiedział, że pracownicy pracowali „100 godzin tygodniowo”, aby ukończyć Red Dead Redemption 2 – ale raport Bloomberga twierdził, że w ostatnim czasie studio pracuje nad poprawą swojej kultury, wdrażając na przykład nową politykę elastycznego czasu pracy, aby natychmiast odzyskać dodatkowy czas spędzony w pracy, zmniejszyć różnicę w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn oraz zatrudniać dodatkowe producentów, aby zapewnić lepsze zarządzanie obciążeniami.

Źródło : https://www.eurogamer.net/90-gta-6-videos-and-screenshots-have-allegedly-leaked-online