Pojazdy GTA Online, które chcielibyśmy zobaczyć w GTA 6


Jedna z rzeczy, które najbardziej podobają się graczom Grand Theft Auto Online pędzi ulicami Los Santos w swoich ulubionych pojazdach i byłoby dużym rozczarowaniem, gdyby część z tych ekscytujących przejażdżek Grand Theft Auto 6. Od czasu premiery w 2013 roku do gry dodano kilkaset samochodów, motocykli, samolotów i nie tylko, co zwiększyło całkowitą liczbę pojazdów do ogromnej liczby 708. Chociaż wiele z nich można mniej lub bardziej zapomnieć, są też takie, które ukształtowały doświadczenia graczy w GTA Onlinei absolutnie powinien pojawić się ponownie GTA 6.

EKRAN WIDEO DNIA

We wrześniu 2022 roku doszło do ogromnego wycieku, w którym ujawniono 90 filmów GTA 6, a niektóre zawierały znajome samochody, które fani mogli od razu zauważyć. Podczas gdy Rockstar Games później potwierdziło, że wyciek był uzasadniony, nie wiadomo, czy pojazdy pokazane w tym filmie będą nadal obecne w ostatecznej wersji gry. Dopóki studio deweloperskie nie opublikuje więcej informacji o nadchodzącym tytule, fani mogą tylko spekulować – i mieć nadzieję, że ich ulubione pojazdy trafią do gry GTA 6.

Powiązane: Bronie GTA Online, które każdy gracz powinien posiadać (i które z nich pominąć)


Toreador z GTA Online musi powrócić w GTA 6

Od czasu premiery wraz z aktualizacją Cayo Perico Heist, Toreador stał się ulubionym pojazdem wielu graczy i nie bez powodu. Ten samochód łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów, ponieważ jest dość stylowy bez uszczerbku dla funkcjonalności. Jest uzbrojony w karabiny maszynowe, nieograniczoną liczbę wyrzutni rakiet, a nawet szczyci się możliwością płynnej przemiany w łódź podwodną za naciśnięciem jednego przycisku (taką, która jest znacznie bardziej elegancka niż łódź podwodna Kosatka w GTA Online). Biorąc pod uwagę jego przyzwoitą prędkość i hojne turbodoładowanie, Toreador to świetna zabawa, i rozczarowałby wielu, gdyby nie pojawił się ponownie GTA 6.

GTA 6 powinno zawierać The Oppressor z GTA Online

Zdjęcie postaci z czaszką na Oppresserze MK2

Jak sama nazwa wskazuje, Oppressor to jeden z najpotężniejszych pojazdów w grze, ale także zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych w użyciu. Może się wydawać, że jest pospolity, ale daleko mu do zwykłego motocykla: sportowe skrzydła i rakietowy dopalacz, który daje kierowcy możliwość szybowania w powietrzu. Niewiele uczuć jest lepszych niż szybowanie nad ulicami San Andreas w Oppressorze, wykonywanie salt w tył i używanie wyrzutni rakiet do siania spustoszenia pod ziemią. Nawet na ziemi Oppressor może pokonać poważny teren w krótkim czasie, będąc jednym z szybszych motocykli w grze.

Podczas gdy wielu graczy lubi używać klasycznego Oppressora do akrobacji GTA OnlineLos Santos, mogą przenieść ten niesamowity pojazd na wyższy poziom, kupując Oppressora MK2. Ten motocykl opowiada inną, choć równie satysfakcjonującą historię, ponieważ został zbudowany jako poduszkowiec, a nie tradycyjny motocykl. Stał się jednym z najbardziej niesławnych pojazdów GTA Online, często będąc katalizatorem dla żałobników dzięki swoim potężnym zdolnościom (jedynym środkiem odstraszającym jest wysoka cena). Ale chociaż niektórzy byliby szczęśliwi, widząc, jak to działa, niezaprzeczalnie byłoby to szokiem dla graczy, gdyby te kultowe motocykle zostały wykluczone z GTA 6.

Phantom Wedge z GTA Online powinien zostać w GTA 6

Ciężarówka Phantom Wedge stoi na biegu jałowym w GTA Online.

Chociaż różni się znacznie od aerodynamicznych projektów Oppressorów, Phantom Wedge jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących pojazdów do jazdy GTA Online. To, czego brakuje w stylu, nadrabia czystym chaosem, ponieważ gracze mogą zasadniczo posiadać drogi i zakłócać życie GTA Onlinenazbyt agresywnych NPC w tej zmodyfikowanej komercyjnej półciężarówce. Nawet podczas wjeżdżania pod nadjeżdżające pojazdy Widmowy Klin nie drgnie i zamiast tego wysyła samochody w powietrze dzięki masywnemu metalowemu klinowi skierowanemu do przodu, drapiąc tę ​​wieczną żądzę zniszczenia, którą podziela wielu graczy (i nadal będzie się dzielić, wchodząc w GTA 6).

Powiązane: Każdy napad w GTA Online, ranking

Akula z GTA Online powinien pojawić się ponownie w GTA 6

Śmigłowiec Akula w GTA Online leci po zamglonym niebie

Jeśli chodzi o podróże lotnicze, nie ma nic lepszego niż Akula GTA Online. Spośród 22 helikopterów w grze, ten konkretny samolot jest jednym z dwóch, które rezerwują sobie możliwość kamuflażu, czyniąc go całkowicie niewidocznym dla radarów innych graczy. Ten tryb skradania się może zapewnić wielu graczom wytchnienie, ponieważ może ich chronić, gdy są atakowani przez wrogów, a nawet może natychmiast zminimalizować pożądany poziom do dwóch gwiazdek. To sprawia, że ​​jest to szczególnie przydatne podczas ucieczek, zwłaszcza przed glinami (w których gracze mogą się znaleźć GTA Online).

Nawet bez przydatnego trybu skradania się, Akula jest wszechstronną defensywną bestią helikoptera i ogólnie jednym z bardziej niezawodnych pojazdów w grze. Jest opancerzony, jest w stanie wytrzymać trzy samonaprowadzające się pociski przed upadkiem, a jego prędkość też nie jest powodem do śmiechu. Rzadko spotyka się taką siatkę bezpieczeństwa GTA Online – oraz GTA 6 prawdopodobnie nie będzie zawierał mniej akcji niż jego poprzednik – więc Akula z pewnością byłby mile widzianym dodatkiem do listy pojazdów w kolejnym tytule Rockstar Games.

GTA 6 nie powinno porzucać Scramjet w GTA Online

GTA Online Scramjet Car leci pod wodą ze skalistym terenem fauny w tle

Wreszcie, Scramjet jest jednym z najbardziej rozrywkowych samochodów, które można kupić za pieniądze GTA Online. Podobnie jak Oppressor, ma zdolność unoszenia się w powietrzu na krótki czas, co sprawia, że ​​Scramjet jest idealny dla każdego GTA Online kaskader. Nie jest najbardziej opłacalny w walce – jest trudny i czasami przyprawiający o mdłości do kontrolowania – ale nie brakuje epickich sztuczek i niespodzianek, które oddani gracze mogą wykonać podczas korzystania z tego samochodu. Scramjet prawdopodobnie nigdy nie dorówna swoim odpowiednikom pod względem mocy, ale GTA 6 czułby się ponuro bez tego zwariowanego pojazdu.

Ponieważ grze wciąż brakuje konkretnej daty premiery, nic dziwnego, że fani nadal niewiele wiedzą o GTA 6Rozgrywka. Można jednak bezpiecznie założyć, że w tej długo oczekiwanej kontynuacji prowadzenie będzie jeszcze bardziej ulepszone. Z pewnością będzie mnóstwo nowych i ekscytujących pojazdów, na które gracze będą czekać, ale mimo to Rockstar Games nie powinno tracić z oczu tych ulubieńców fanów, którzy nadal sprawiają, że GTA Online tak wyjątkowy.

Więcej: Czy Crime Boss: Rockay City może być lepsze niż GTA 6?

Źródło: TGG/YouTubeŹródło : https://screenrant.com/gta-online-vehicles-6-scramjet-oppressor-toreador/