Podobno zmieniono datę premiery GTA Remastered Trilogy


Członkowie Twitch Prime Gaming będą mogli skorzystać z wielu fajnych ofert i gadżetów GTA Online w 2021 roku. We wrześniu gracze zyskują dostęp do niesamowitych korzyści, w tym co tydzień 100 000 $ w gotówce GTA$ oraz ofert na Casco i RT3000.Najlepiej sprzedające się media w historii nadal królują i utrzymują swoją dominację, ponieważ miliony graczy wciąż sieją spustoszenie w GTA Online każdego tygodnia.

Przystojna suma 400 000 $ miesięcznie jest dostępna, jeśli pomyślnie połączysz swój Rockstar Social Club z kontami Prime Gaming. Ponadto przez cały rok można korzystać z wielu korzyści, w tym dużych obniżek cen Supersamochodów i darmowej gotówki do wydania na nie.

Październik 2021 ma jeszcze więcej rabatów na niektóre z najbogatszych bestii GTA Online. Najnowsze plotki dotyczące GTA VI mówią, że zwiastun jest już całkiem blisko. Biorąc pod uwagę, jak szalone mogą być plotki, sugerujemy, że gracze GTA Online będą musieli jeszcze przez jakiś czas przywiązać się do GTA 5 online – ciesząc się cotygodniowymi aktualizacjami, aktualizacją Los Santos Tuners i nowymi lokalizacjami skarbów wraków.

Oto wszystkie najnowsze aktualizacje nagród Twitch Prime dla graczy w GTA Online w październiku.

Jak odebrać październikowe nagrody GTA Online Prime Gaming Rewards

Aby uzyskać dostęp do tych wspaniałych korzyści, będziesz potrzebować obu: Konto Prime Gaming i Konto Rockstar Social Social Club. Postępuj zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami, aby połączyć te dwie rzeczy, a otrzymasz darmową gotówkę i duże rabaty w mgnieniu oka.

Oto jak możesz to zrobić.

  1. Upewnij się, że masz działające konto Prime Gaming i konto Rockstar Social Club
  2. Następnie będziesz musiał je połączyć
  3. Najpierw zaloguj się na stronie Social Club
  4. Następnie połącz swoje konto Twitch, logując się na nie w następnym oknie
  5. Teraz musisz połączyć to konto z kontem do gry, którego używasz na PC, Xbox lub PlayStation
  6. Uruchom GTA Online
  7. Zagraj i odbierz darmowe nagrody co tydzień!

100 000 $ tygodniowo w GTA Online w październiku

postać gta online leżąca na łóżku z pieniędzmi

Gratulacje, wykonując powyższe kroki, możesz spodziewać się luksusowego miesiąca bogactwa i dobrobytu z 100 000 USD co tydzień na Twoje konto bankowe.

Jeśli uda Ci się zagrać w GTA Online przez każdy tydzień miesiąca, będziesz wdzięcznym odbiorcą 400 000 $ miesięcznie.

Zniżki na październikowe nagrody Prime Gaming Rewards w GTA Online

65% zniżki na Casco

pojazd casco gta online

Wygląda na to, że został przetransportowany samolotem prosto z lat 50., Casco ma tę starodawną aurę, którą posiada niewiele pojazdów.

Casco ma wiele wspaniałych zalet, dlatego zwykle kosztuje graczy 904,400 $, a zamiast tego członkowie Prime Gaming mogą mieć zniżkę do niskiej ceny tylko 316 540 zł.

Oto oficjalny opis Casco w GTA Online:

Przystojny i podatny na wybuch w każdej chwili – jedynym sposobem, w jaki mógłby to być bardziej włoski stereotyp, byłoby gdyby miał problemy z mamą. Casco to klasyk z lat 50. dla erudytów i pederastów.

35% zniżki na RT3000

Drugim samochodem w programie nagród GTA Online z września 2021 r. Prime Gaming jest RT3000.

Dwudrzwiowy demon prędkości, RT3000 ma doskonałą kontrolę nad hamulcami i zdolność do bardzo łatwego ślizgu, co oznacza, że ​​obfite ilości dryfowania z pewnością pojawią się w Twojej przyszłości dzięki RT3000. To znaczy, jeśli jesteś gotów zapłacić obniżoną cenę 1 114 750 USD, w dół od $1,715,000.

Oto oficjalny opis RT3000:

Za Dinka RT3000 kryje się więcej mocy niż elektrownia Palmer-Taylor, kiedy wybijają imprezowy kurz, rozpoczynają rave i pozwalają reaktorowi robić swoje. Nie jest to skomplikowana formuła, ale działa.


Zdecydowanie warto upewnić się, że Twoje konta Rockstar Social Club i Prime Gaming są połączone, a co miesiąc spada coraz więcej ofert i rabatów.

Sprawdź także wszystkie najnowsze plotki i plotki na temat GTA 6 oraz nasz ranking gier GTA od najgorszych do najlepszych.

Kredyty obrazkowe: Rockstar GrySource : https://charlieintel.com/gta-remastered-trilogy-release-date/137925/