Podejmij wyzwanie i powstrzymaj scenariusz apokalipsy w cotygodniowej aktualizacji GTA Online

Cotygodniowa aktualizacja GTA Online – 16 listopada 2023 r

Cotygodniowa aktualizacja GTA Online z 16 listopada 2023 r. jest już dostępna i przedstawiamy wszystkie najważniejsze szczegóły przed oficjalną publikacją informacji o łatce Rockstar Games. Czas wrócić do największego i najlepszego napadu w GTA 5, podejmując wyzwanie oparte na apokaliptycznym scenariuszu, do którego zaprasza Cię twórca Grand Theft Auto i Red Dead Redemption 2, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Nadchodzi także powrót Peyote Plants oraz trwające wyzwanie Sprunk i eCola, a także mnóstwo dodatkowych nagród i zniżek, więc czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Apokaliptyczny scenariusz GTA Online

Wraz z premierą zwiastuna GTA 6 wszyscy myślimy o jednej z największych serii gier wideo, co oznacza, że ​​czas wrócić do GTA 5 i rozegrać kilka napadów z przyjaciółmi. Stawianie czoła klimatycznym scenariuszom w trybie wieloosobowym to jedna z najzabawniejszych chwil, jakich doświadczyłem, wystarczająca, aby wynieść tę klasykę Rockstar do grona najlepszych gier kooperacyjnych na PC, a teraz nadszedł czas, aby powrócić do jednej z najbardziej wybuchowych scenariusze.

„To apokalipsa. Scenariusz apokaliptyczny. Grzyby nuklearne! Opad! » Wprowadzony w grudniu 2017 r. (czy naprawdę ma już sześć lat?) Skok na koniec świata w GTA Online wydaje się być prawdziwą kulminacją przemyślanego projektu misji Rockstar. Odrzutowce, latające samochody, wyrzutnie rakiet, samoloty, ciężarówki opancerzone, tajne bazy wojskowe, asystent AI – co tylko chcesz, to wszystko jest tam.

Rockstar daje graczom tydzień na zarobienie łącznie 100 miliardów dolarów na ostatniej misji – samym Scenariuszu Doomsday. Chociaż jest to z pewnością wzniosły cel, tradycyjnie jest to jedna z najlepiej płatnych misji w GTA 5, a za tę misję końcową i za wszystkie misje przygotowujące do napadu oferowane są podwójne zarobki. „apokalipsa”, co oznacza, że ​​powinien to być całkiem osiągalny cel jeśli wszyscy wezmą udział.

Nagrody i bonusy

Czy zamiast tego chcesz wziąć udział w klasycznych napadach? Możesz to zrobić bez żadnych kosztów przygotowań już w tym tygodniu. Na liście odtwarzania Rockstar Community Series dostępnych jest teraz siedem nowych zadań stworzonych przez społeczność, które oferują potrójne nagrody. Alternatywnie, do miasta wróciły rośliny pejotlu, co pozwala przerwać akcję i udać się na szaloną narkotykową wyprawę, odnajdując je w wielu miejscach na mapie.

Dinka Kanjo SJ to samochód prezentowany w tym tygodniu w GTA Online. Oznacza to, że możesz zdobyć dwudrzwiowe coupe klasy premium, najwyraźniej inspirowane Hondą Civic EJ, nie wydając aż 1 370 000 dolarów, jeśli będziesz miał szczęście na kole nagród w Diamond Casino.

Samochód prezentowany w GTA Online 16 listopada to Karin 190z. Klasyczny samochód sportowy przypominający słynne Datsuny, Nissany czy Toyotę 2000 GT. Aby zdobyć tę wirtualną wersję, normalnie trzeba by wydać 900 000 dolarów. Jeśli jednak ukończysz wyścig LS Car Meet w pierwszej piątce przez zaledwie dwa dni, a otrzymasz go za darmo.

Rabaty i szczegółowe informacje

W tym tygodniu czekają Cię także duże rabaty. Z o połowę tańszymi mieszkaniami i obiektami, to dobry moment na inwestycję w nieruchomości, jeśli oszczędzasz pieniądze lub chcesz wydać część ciężko zarobionych pieniędzy na wszystkie te napady w ramach apokaliptycznego scenariusza. Pełne szczegóły aktualizacji GTA Online z 16 listopada znajdują się poniżej.

Data premiery GTA 6 wciąż wydaje się odległa, ale wciąż istnieją najlepsze modyfikacje do GTA 5, dzięki którym wszystko będzie świeże i nowe. Sprawdziliśmy również, że wszystkie kody do GTA 5 działają w 2023 roku, więc możesz w pełni je wykorzystać.

Aby uzyskać najświeższe informacje na temat Grand Theft Auto 6 i nie tylko, śledź nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com