Poczuj dreszczyk emocji dzięki „Ostatniej dawce” najnowszej wersji GTA Online


Rockstar Games wypuściło najnowszą aktualizację GTA Online, zatytułowaną Los Santos Drug Wars: The Last Dose, która jest drugą i ostatnią częścią dodatku fabularnego Los Santos Drug Wars. Nowa zawartość jest dostępna za darmo na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Przyjrzyjmy się ekscytującym nowym funkcjom i opcjom rozgrywki dostępnym w tej aktualizacji.

Rockstar Games wypuściło najnowszą aktualizację GTA Online, zatytułowaną Los Santos Drug Wars: The Last Dose

Nowe misje

Rozszerzenie Last Dose zawiera pięć nowych misji fabularnych:

– To jest interwencja

– Niezwykli podejrzani

– FriedMind

– Odprawa

– DKD

Te misje badają tajemniczy związek między nielegalnym handlem narkotykami a przemysłem farmaceutycznym w Los Santos. Dr Isiah Friedlander powraca, by siać spustoszenie w tym pokręconym i oszałamiającym finale. Możesz teraz rozegrać te misje jako część fabuły Los Santos Drug Wars.

Nowe koła

Rockstar dodał dwa nowe pojazdy w ramach tygodnia wydarzeń. Pierwszym z nich jest Willard Eudora, którego można kupić w Southern San Andreas Super Autos za 1 250 000 $. To kolejny ograniczony czasowo pojazd, którego nie chcesz przegapić.

Drugim pojazdem jest Ocelot Virtue, czyli osobisty samochód dr Friedlandera. Aby go odblokować, musisz ukończyć wszystkie dziewięć misji z sagi Drug Wars, w tym sześć misji z pierwszej dawki i pięć nowych z ostatniej dawki. Jeśli jesteś członkiem GTA+, możesz otrzymać Ocelot Virtue za darmo w tym miesiącu.

Nowy styl

Oprócz pojazdów, Rockstar dodał także nowe ubrania, takie jak kardigany i markowe dżinsy.

Nie wymaga pobierania

W przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji, ta zawartość nie wymaga pobierania. Nowa zawartość została pobrana na konsolę lub komputer PC w 2022 roku wraz z pierwszym zestawem misji. Rockstar utrzymuje tę drugą falę misji w ramach swoich wydań w stylu kroplówki.

O ostatniej dawce

Zgodnie z opisem nowej zawartości fabularnej Rockstar, „Saga GTA Online: Los Santos Drug Wars osiąga oszałamiające zakończenie wraz z eksplozją halucynacji, porwań i zemsty w The Last Dose. Dax zawsze wiedział, że moce, które są, były odepchną, a teraz Głupiec będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy.

Dotrzyj na dno króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które ujawniają tajemniczy związek między nielegalnym handlem narkotykami w Los Santos a przemysłem farmaceutycznym, gdy dr Isiah Friedlander powraca do walki, by siać spustoszenie w tym oszałamiającym i pokręconym finale. „

Przeczytaj także | Czy to jest prawdziwe czy fałszywe? Fani są na skraju rzekomego wycieku zrzutu ekranu z GTA 6

Jeśli jesteś fanem GTA Online, koniecznie musisz zagrać w aktualizację Los Santos Drug Wars: The Last Dose. Dzięki nowym misjom fabularnym, pojazdom i ubraniom każdy znajdzie coś dla siebie w tym rozszerzeniu. Ponadto fakt, że nie jest wymagane pobieranie, oznacza, że ​​możesz od razu zacząć grać. Nie zapomnij sprawdzić pierwszej części aktualizacji zawartości, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Poczekaj na telefon Rona Jakowskiego i spotkaj się, aby poznać całą fabułę Los Santos Drug Wars.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6414101d5603474b956cfb368dffa7c8&url=https%3A%2F%2Fwww.hindustantimes.com%2Ftechnology%2Fget-your-fix-of-excitement-with-gta-online-s-latest-release-los-santos-drug-wars-the-last-dose-all-details-here-101678989136250.html&c=524316277809023154&mkt=fr-fr