Pobierz najnowszą wersję Grand Theft Auto: The trylogy – The Definitive Edition bezpłatnie w języku angielskim na CCM


10/10

Bez względu na to, czy miałeś okazję zagrać w te 3 gry w ostatnich latach, czy znasz już każde miejsce z 3 wysp, naprawdę powinieneś dać im szansę i cieszyć się zupełnie nowym doświadczeniem z nową zawartością, ulepszoną rozgrywką i grafiką .
Posty
42
Data rejestracji
Środa 6 października 2021
Status
Administrator
Ostatnio widziany
6 listopada 2021


Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition zostaje ostatecznie ogłoszony przez gry Rockstar po wielu przeciekach i plotkach. Trylogia obejmie: GTA 3, GTA Vice City, oraz GTA San Andreas, które przez wielu graczy uznawane są za najlepsze tytuły serii. Gry zostaną wydane na PC, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch, Android i iOS. Przyjrzyjmy się, jak Rockstar zremasterował emblematyczne gry.

Kluczowe cechy

  • Zagraj w najsłynniejsze tytuły z serii Grand Theft Auto : Odkryj lub odkryj na nowo najwspanialsze tytuły GTA, zachowując klasyczny wygląd oryginalnych gier. Trzy kultowe miasta z trzema ekscytującymi historiami.

  • Ulepszenia grafiki i rozgrywki: Rockstar częściowo ujawnił wszystkie ulepszenia, poprawiono cieniowanie błyskawic, odległość wyświetlania jest oczywiście zwiększona i dodano tekstury w wysokiej rozdzielczości. Nie wszystkie ulepszenia rozgrywki są w tej chwili znane, ale wiemy, że mapa jest ulepszona, a system celowania jest taki sam, jak w GTA V, możemy się założyć, że poprawiły one ogólne wrażenia z gry, aby sprostać obecnym standardom rozgrywki.

  • Ciesz się 20. rocznicą GTA 3: Remastery są częścią wydarzeń z okazji 20. rocznicy Grand Theft Auto 3, a GTA Online zostanie zaktualizowane o nowe powiązane treści, takie jak kosmetyki, skórki, wydarzenia związane z rocznicą. Rockstar Games zdradziło również kilka możliwych „niespodzianek” dla graczy GTA Online, takich jak „dziwne wydarzenia odbywające się w okolicach South Andreas…”.

Czym stanie się oryginalne GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas?

Rockstar Games ogłosiło, że trzy wersje sieciowe zostaną usunięte ze sklepów internetowych w przyszłym tygodniu.

Kiedy ukaże się Grand Theft Auto The Trilogy?

Tytuły zostaną wydane cyfrowo 11 listopada 2021 r. na PC i konsolach, Jeśli dostaniesz wersje fizyczne na PS4 lub Xbox One, będziesz musiał poczekać do 6 grudnia 2021 r., Niecały miesiąc później. Wersje mobilne ukażą się od pierwszego półrocza 2022 r.. Te trzy gry będą sprzedawane pojedynczo i są już dostępne w Rockstar Launcherze i można je wkrótce złożyć w przedsprzedaży. Kupując Grand Theft Auto: The Trilogy do 5 stycznia 2022 r., kupujący otrzymają rabat w wysokości 10 USD przy następnym zakupie w Rockstar Games Launcher lub Rockstar Web Store na kwalifikujące się produkty o wartości 15 USD lub wyższej (obowiązują kursy wymiany). Rabat wygasa 16 stycznia 2022 r.

Czy Grand Theft Auto The Trilogy jest darmowe?

Grand Theft Auto The Trilogy nie jest darmowe, cena nie została jeszcze ujawniona.

Inne alternatywy

Jeśli lubisz ogromne wrażenia z gier z otwartym światem, powinieneś naprawdę wypróbować doskonałe Red Dead Redemption 2.

Wymagania systemowe

Następujące wymagania systemowe mogą ulec zmianie w przyszłości.

Zalecana konfiguracja

Minimalna konfiguracja

Inne platformy

Gry zostaną również wydane na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch, Android i iOS.
Zdjęcie: Gry RockstarSource : https://ccm.net/download/download-26036-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition