Pobierz GTA 5 za darmo na PC i zagraj w Grand Theft Auto

Wyrusz na przygodę w otwartym świecie GTA 5, jednej z najpopularniejszych przygodowych gier akcji. Zanurz się w porywającej historii pełnej zbrodni i intensywnej akcji. Fani GTA 5 zawsze z niecierpliwością czekają na nowe aktualizacje gry. Niedawno, 17 września 2023 r., udostępniono fanom nagrody z okazji 10. rocznicy GTA 5. Media spieszyły się z podaniem szczegółów tego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy chcesz grać w GTA 5 jako grę PPSSPP na Androida, czy pobrać GTA 5 na PC za darmo, jeśli lubisz przygodowe gry akcji z otwartym światem i ulepszoną grafiką, ta gra jest dla Ciebie.

GTA 5 – Gra

Wyobraź sobie, co się stanie, gdy Franklin, młody uliczny handlarz, Michael De Santa, emerytowany napad na bank i Trevor, przerażający psychopata, wdają się w kontakt z najstraszniejszymi i najbardziej obłąkanymi elementami świata przestępczego, amerykańskiego rządu i przemysłu rozrywkowego. Aby przetrwać w tak niebezpiecznej sytuacji, trzej bohaterowie historii GTA 5 muszą przeprowadzić serię napadów, a najciekawsze jest to, że nie mogą ufać nikomu, nawet sobie. Akcja gry toczy się w cyfrowym mieście Los Santos, reprezentacie Los Angeles w Kalifornii.

GTA 5 – Rozgrywka

GTA 5 to gra z otwartym światem, w której gracze mogą eksplorować miasto Los Santos według własnego wyboru, ale aby osiągnąć postęp w grze, muszą po drodze ukończyć różne misje. Gracze mogą angażować się w różnorodne aktywności, od wyścigów samochodowych i motocykli po pilotowanie helikopterów i samolotów. Gra oparta jest na historii Trevora, Franklina i Michaela, którzy łączą siły, aby dokonać poważnego napadu, który zamknie ich na resztę życia. Fabuła i rozgrywka w grze stale przybierają nowy obrót wraz z pojawieniem się wszelkiego rodzaju problemów. Oprócz misji głównych, GTA 5 oferuje wiele misji pobocznych i aktywności. Możesz wybrać się na polowanie, dostosować swój samochód, wykonać niegrzeczną rozmowę telefoniczną, a nawet wykonywać akrobacje swoim pojazdem.

Misje GTA5

W GTA 5 jest w sumie 69 misji głównych i niektóre z nich są naprawdę ciekawe. Jedną z głównych misji jest „Franklin i Lamar”, w której Franklin Clinton i jego najlepszy przyjaciel Lamar Davis muszą zebrać parę wysokiej klasy samochodów sportowych i sprowadzić je z powrotem do dealera Simeona Yetariana. Inna misja polega na wylądowaniu samolotu w innym samolocie w niewielkich turbulencjach. Inne misje to „Przejęcie”, „Dziewczynka tatusia”, „Długi odcinek” i „Obudowa sklepu jubilerskiego”.

Kroki, aby pobrać GTA 5 za darmo na PC

Wykonaj poniższe kroki, aby pobrać GTA 5 za darmo na PC:

1. Kliknij przycisk „Pobierz na PC”, aby pobrać GTA 5 za darmo na PC – Kliknij tutaj.

2. Przejdź do folderu „Pobrane” na swoim komputerze i znajdź plik GTA 5 na PC.

3. Wyodrębnij plik Zip za pomocą funkcji rozpakowywania WinZip, WinRAR lub Windows.

4. Uruchom instalator klikając na przycisk „Instaluj”.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować grę.

6. Po zainstalowaniu gry kliknij ikonę „GTA 5” na ekranie, aby rozpocząć grę.

Wymagania systemowe do gry w GTA 5 na PC

Minimalne wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 10/7/8/8.1/Vista 64-bit (karta Nvidia zalecana dla Windows Vista)
  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600/AMD Phenom 9850
  • Karta graficzna: Nvidia 9800 GT 1 GB/AMD HD 4870 1 GB
  • Miejsce na dysku twardym: dostępne 90 GB
  • Pamięć: 4 GB RAM

Zalecana konfiguracja:

  • System operacyjny: Windows 10/7/8/8.1 64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i5 3470/AMD X8 FX-835
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 660/AMD HD 7870
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: dostępne 90 GB

Funkcje GTA 5 na PC

Ulepszona grafika i rozgrywka: Wersja GTA 5 na PC oferuje ulepszoną grafikę i rozgrywkę. Gra obsługuje rozdzielczości do 4K i wyższe, a na kompatybilnych urządzeniach można także włączyć HDR. Ulepszona rozgrywka pozwala mieć lepszą kontrolę nad opcjami kamery, dźwięku i wyświetlania w grze.

Często zadawane pytania

Czy GTA 5 jest oficjalnie darmowe na PC?

Nie, GTA 5 nie jest oficjalnie dostępne za darmo na PC, ale możesz znaleźć link, który pomoże Ci pobrać GTA 5 za darmo na PC. Jeżeli chcesz oficjalnie pobrać GTA 5 musisz odwiedzić sklep Steam lub sklep Epic Games.

Jaka jest cena GTA 5 w sklepie Steam?

Możesz kupić GTA 5 na PC w sklepie Steam za 1505 Rs.

Grand Theft Auto 5 to fascynująca gra z otwartym światem, która pozwala jednocześnie odkrywać i bawić się. W grę można grać za darmo na komputerze PC, z doskonałą grafiką i rozgrywką, która zapewni Ci wciągające wrażenia z gry.

Źródło: www.bing.com