Po 10 latach aktualizacja GTA Online z czerwca 2023 dodaje tę funkcję


Fani Grand Theft Auto od dekady cieszą się spin-offem GTA 5 dla wielu graczy, a teraz najnowszym Aktualizacja GTA Online zapowiada się na jedną z bardziej znaczących łatek. Rockstar Games, twórca GTA 6, przygotowuje się do wydania aktualizacji GTA Online San Andreas Mercenaries; zrzut skoncentrowany na jakości życia, który doda mile widzianą funkcję przechodzenia dla tych z was, którzy wędrują pieszo.

Wszyscy od lat wciskamy przycisk sprintu w GTA Online, ale te czasy wkrótce się skończą. Rockstar dodaje „alternatywną opcję sterowania sprintem (przytrzymaj, aby sprintować) zostanie dodana do menu ustawień” w nadchodzącej aktualizacji GTA Online. Cofając się do czasów GTA 4 i oryginalnej trylogii, naciśnięcie przycisku sprintu jest prawie oczekiwane, jeśli chodzi o każde doświadczenie Rockstar Games w otwartym świecie.

Oprócz tych poprawek ruchu, Rockstar mówi, że gracze powinni „szukać dalszych ulepszeń w całym GTA Online”, w tym:

  • Dzwoniąc do Mors Mutual Insurance, będziesz mógł ubiegać się o odszkodowanie za wszystkie zniszczone pojazdy naraz
  • Aktualizacje kreatora w celu uwzględnienia dodatkowych rekwizytów i opcji pogodowych, w tym śniegu.
  • Niestandardowe tagi opisowe dla garaży, które pomogą szybko zlokalizować ulubione przejażdżki.

Będziesz także mógł zdobyć nową broń, jednocześnie wyszukując nowe wydarzenia.

„Jeszcze więcej w następnej pełnej akcji aktualizacji GTA Online – w tym nowe wydarzenia losowe, zupełnie nowy taktyczny pistolet maszynowy idealny do strzelania podczas jazdy, codzienne próby czasowe i wiele więcej – tego lata niebo jest nieograniczone” – wyjaśnia Rockstar najnowszy post Rockstar Newswire.

Te nowe dodatki są częścią „licznych ulepszeń wprowadzonych od czasu premiery GTA Online na PS5 i Xbox Series X|S” i będą towarzyszyć wielu innym, jeszcze nieujawnionym dodatkom, które pojawią się po tej letniej aktualizacji. Po rozpoczęciu aktualizacji San Andreas Mercenaries we wtorek, 13 czerwca 2023 r., spodziewajcie się „nowej rozgrywki, pojazdów, aktywności, nadchodzących specjalnych cotygodniowych wydarzeń i uroczystości”.

Przyszłość GTA Online, choć gra odnosi sukcesy, wciąż jest przedmiotem dyskusji. Ponieważ data premiery GTA 6 urzeka graczy na całym świecie, ostatnie plotki głoszą, że GTA 6 Online może już być podatne na poważne problemy. W tym, co może skończyć się jako jedna z najlepszych dostępnych gier na PS5, inne dokuczanie sugeruje, że powrót do Vice City jest również na kartach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=647b63ab9cc347858576019c75b06d32&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fgrand-theft-auto-5%2Fgta-online-san-andreas-mercenaries-update-june-2023&c=5174743690679198253&mkt=fr-fr