Plotki sugerują, że GTA Trilogy Definitive Edition pojawi się na Steamie i w Epic Games Store w tym tygodniu


Gracze długo czekali na premierę Trylogia GTA Edycja ostateczna, a teraz plotka głosi, że gra jest bardzo blisko wydania w portach Epic Store i Steam. Chociaż potencjalna data premiery w sklepie Epic Games jest nieznana, oczekuje się, że premiera na Steamie nastąpi mniej więcej w tym samym czasie, jeśli nie tego samego dnia.

Gry Rockstar zawsze planował remaster PC z ich najpopularniejszych gier, a szósta część serii GTA znalazła się na tej liście. Chociaż data premiery zawsze była tajemnicą, gracze są podekscytowani, że wszystko to wkrótce się zmieni.

Wyciek daty premiery GTA Trilogy Definitive Edition

Wyciekły daty premiery GTA Trilogy DE?

Edycja ostateczna Trylogii GTA to zremasterowana wersja trzech popularnych tytułów studia Rockstar – GTA: San Andreas, GTA III oraz GTA: Vice City. Te gry są dostępne tylko przez Rockstar Launcher. Zastanawiamy się też, czy zaoferują coś do GTA V.

Fani zawsze prosili Rockstar Games o udostępnienie gier w Epic Store lub Steam. Do niedawna twórcy milczeli na temat tych gier, a gracze nawet nie wiedzieli, czy zremasterowane gry istnieją.

16 stycznia tajemniczy informator ujawnił, że GTA Edycja Trilogy Definitive ukaże się wkrótce Epickie gry 19 stycznia. To źródło twierdziło również, że przez pierwszy tydzień na grę będzie oferowana 50% zniżka. To źródło nie ujawniło jednak daty premiery na Steamie. Niektórzy twierdzą, że może to nastąpić kilka dni po premierze Epic Games, podczas gdy inni przewidują, że może to nastąpić tego samego dnia.

Czy będą, czy nie będą?

Chociaż nie było oficjalnego ogłoszenia, wielu graczy jest podekscytowanych wydaniem tej gry. Niektórzy jednak nie traktują tej wiadomości poważnie, ponieważ uważają, że oficjalne ogłoszenie Rockstar Games powinno już nastąpić. Czy to się stanie? Tylko czas powie. Obserwuj tę przestrzeń, aby uzyskać więcej.Źródło : https://en.softonic.com/articles/gta-trilogy-definitive-edition-release-steam-epic-games