Plotki o remasterze GTA 4 przed ujawnieniem zwiastuna GTA 6

Ekscytujący potencjał dla fanów GTA

Fani serii Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają na pojawienie się zwiastuna GTA 6, który powinien zostać ujawniony na początku grudnia. Jednocześnie krążą plotki o możliwym remasterze GTA 4, po przypadającym w tym roku 15-leciu gry.

Do informacji tych należy podchodzić ostrożnie, gdyż źródło „realJeffPulaski” jest stosunkowo nowym źródłem przecieków z gier wideo. Jednak pomysł remastera GTA 4 nie jest całkowicie wykluczony, a dlaczego powiemy później.

Plotki i spekulacje

Pojawiają się zarzuty, że Rockstar Games ma zamiar ogłosić remaster GTA 4, oprócz zaprezentowania GTA 6 z okazji 25-lecia studia. Leaker twierdzi, że remaster ten będzie podobny do najnowszego portu Red Dead Redemption i że ukaże się przed datą premiery GTA 6. Może jednak brakować w nim niektórych uwielbianych przez fanów funkcji, jak np. tryb wieloosobowy.

Po plotkach z lipca 2022 roku dotyczących remastera GTA 4 możliwe jest, że kiepski odbiór trylogii GTA Definitive zmusił Rockstar do anulowania projektu. Jednak w tym roku widzieliśmy, że Red Dead Redemption zyskało nowe życie dzięki portowi na PS4.

Wyraźne oczekiwania co do przyszłości franczyzy

Remaster GTA 4 mógłby wystarczyć, aby zapewnić rozrywkę graczom w oczekiwaniu na premierę GTA 6, pod warunkiem, że Rockstar Games wprowadzi do gry znaczące ulepszenia. Tymczasem GTA 6 jest przedmiotem całej uwagi w sieciach społecznościowych, co jest znakiem entuzjazmu fanów wobec jednej z najbardziej oczekiwanych gier na PS5.

Źródło: www.bing.com