Plotki o GTA 6 zostały wywołane przez nową stronę z kredytami GTA 5.


Fani z niecierpliwością czekali na GTA 6 i wydaje się, że Rockstar przechodzi teraz do następnej gry.

Zgodnie z tweetem od znanego insidera Tez2, programiści w końcu zaktualizowali stronę „Dziękuję” GTA 5 po tak długim czasie. Strona docenia i dziękuje wszystkim, którzy pracowali nad Grand Theft Auto 5 i Online od ich debiutu w 2013 roku.


Rockstar docenił wkład każdego członka ich zespołu w GTA 5.

Specjalną wiadomość od Rockstar Games do wszystkich zaangażowanych w dwie z ostatnich gier można znaleźć na stronie „Dziękuję”. Wiadomość jest następująca:

Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online są wynikiem wieloletniej pracy naszego międzynarodowego zespołu. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy pracowali nad tymi grami od ich pierwszego wydania w 2013 roku i przez cały okres teraźniejszy.

Długą listę „kredytów” dla różnych testerów gier, programistów, projektantów, analityków i innych osób można zobaczyć, przewijając stronę w dół.

To fantastyczna wiadomość, że wydaje się, że twórcy w końcu pracują nad Grand Theft Auto 6, nadchodzącą kluczową częścią serii. Obserwując ich komentarze pod wpisem, fani z niecierpliwością czekają na wieści o nadchodzącej grze:

To zachęcające widzieć, jak Rockstar dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do Grand Theft Auto 5 i Online. Czas publikacji tej strony „Dziękuję” był ostatnio dość interesujący. Wtajemniczony ujawnił kilka istotnych szczegółów dotyczących całej serii.

okładka youtube

Otwarty świat Grand Theft Auto Online wkrótce będzie zawierał latające UFO, zgodnie z postem Tez2 na GTAForums. Stanie się to w październiku. Stwierdził:

„Rockstar zacznie włączać UFO do GTA Online 16 dni przed Halloween. Stealth UFO zadebiutuje 23 października zamiast standardowego projektu UFO.

Źródło twierdziło, że nowa gra zostanie ujawniona w tym tygodniu Halloween w wyniku incydentu z UFO w grze. Dodał, że 23 października gracze zobaczą specjalne „ukryte UFO”, które może zawierać wskazówkę na temat nadchodzącej gry. Dodając, co następuje, wyjaśnił dalej, w jaki sposób nastąpi ujawnienie:

„…w tweecie może pojawić się wskazówka, że ​​Rockstar przygotowuje się do wysłania dyskusji na temat aktywności UFO w GTA Online. Możemy otrzymać tweeta od Rockstar podobne do tego, ale gazeta może również zawierać krótką dodatkową sekcję poniżej ostrzegającą przed zbliżającymi się burzami tropikalnymi. co oznacza uwolnienie GTA 6


Nowy Declasse Vigero ZX — kawał mięśnia, który doprowadza do łez najbogatszych gimnazjalistów i najsłabszych ego-lifterów. Teraz dostępny w salonie Simeon Premium Deluxe Motorsport, gdzie można go również przetestować, lub w Southern San Andreas Super Autos: rsg.ms /c36f2f1 https://t.co/v36pNZIhQZ

Intrygujące będzie obserwowanie postępów w grze w przyszłym miesiącu. Zanim Rockstar sam potwierdzi jakiekolwiek plotki lub przecieki, fani powinni traktować je z ostrożnością.


Zastrzeżenie: Właściciele wszystkich nośników zewnętrznych zawartych w tym artykule są wymienieni poniżej. Sportskeeda zaprzecza, że ​​ma do niego jakiekolwiek prawo własności.


Odwiedź SK GTA Wiki, aby uzyskać dokładne instrukcje i instrukcje.Źródło : https://technotrenz.com/entertainment/gta-6-reveal-rumors-are-sparked-by-a-new-gta-5-credits-page-2197447.html