Plotki o GTA 6 wskazują na możliwą kubańską mapę i bohaterów „Bonnie and Clyde”.


Ponieważ Rockstar wciąż milczy na temat wszelkich możliwych wiadomości o GTA 6, to od przecieków zależy, abyśmy zgadywali, czego możemy się spodziewać.

Minął ponad rok, odkąd Rockstar potwierdził istnienie GTA 6 i od tego czasu otrzymaliśmy całą masę plotek, ale żadnych konkretów. We wrześniu ubiegłego roku miał miejsce masowy cyberatak, w wyniku którego wycieki GTA 6 zalały Internet. Niedawno pojawiły się pogłoski, że najnowsza część może zostać ustawiona na premierę pod koniec 2024 roku.

Teraz najnowsze przecieki wskazywały na możliwą kubańską mapę i retrospekcje z lat 80.

Nowe plotki o GTA 6

W raporcie GamingBible YouTuber Tyler McVicker stwierdził, że ma wewnętrzną wiedzę na temat nadchodzącego GTA 6. Chociaż YouTuber nie ma powiązań z Rockstar, wciąż miał kilka komentarzy do ostatniego strumienia (który został już usunięty) .

„Już wiemy, jak zakończy się GTA VI. Spoilery, Bonnie i Clyde w latach 30., zginęli w ogniu broni palnej” podobno powiedział. “To nie trzy grywalne postacie, to dwie grywalne postacie. Odbywa się to z przeskokiem w czasie. Odbywa się w rejonie Miami na Florydzie, a następnie także w części Kuby. Chodzi o handel narkotykami. Chodzi o napad na bank. Ukaże się w 2024 roku”.

dwie grywalne postacie” może odnosić się do poprzednich przecieków, że GTA 6 będzie składać się z męskiej i żeńskiej postaci o imieniu odpowiednio Jason i Lucia. Jeśli chodzi o inne twierdzenia, należy je traktować z przymrużeniem oka, ponieważ McVicker nie podaje żadnych źródeł swoich twierdzeń.

Czy GTA 6 może mieć bohaterkę żeńską? (Źródło: GTARO NEWS)

Spojrzenie wstecz

Bohaterowie „Bonnie i Clyde” byli częścią wrześniowego cyberprzecieku. Ponadto podobno aktor podkładający głos Jasonowi pojawił się w Internecie, aby drażnić się z jego zaangażowaniem.

Jeśli chodzi o pogłoski o Kubie, najwyraźniej po raz pierwszy pojawiły się na początku tego roku. Jednak według McVickera, GTA 6 odbędzie się w Miami, ale z możliwym powrotem do Kuby. Może to oznaczać, że udają się tam na jednorazowy napad lub część gry jest tam osadzona. Oczywiście to tylko spekulacje.

Na razie wszystko, co możemy zrobić, to spekulować i przyjmować wszystkie plotki z przymrużeniem oka, dopóki Rockstar nie ujawni więcej.

Co sądzicie o tych nowych plotkach? Daj nam znać na naszych platformach społecznościowych.Źródło : https://www.gamebyte.com/new-gta-6-rumours-hint-at-possible-cuban-map/