Plotki i przecieki o GTA 6 mówią o powrocie do Vice City w 2025 roku. Szczegóły i rewelacje na mapie gry.

Plotek i przecieków na temat GTA 6 pojawia się obecnie mnóstwo, rzucając światło na różne aspekty gry, w tym na jej lokalizację, postacie, rozgrywkę, mechanikę, a nawet datę premiery. Najnowsze doniesienia sugerują, że GTA 6 mogłoby ujrzeć światło dzienne na początku 2025 roku, prawdopodobnie w styczniu lub lutym. Pośród całej tej ekscytacji fani na Reddicie stworzyli mapę GTA 6, na której znajdują się znane lokalizacje z powracającego GTA Vice City. Poznaj szczegóły.

Mapa GTA 6

Na subreddicie GTA 6 użytkownik @EGNationnn zamieścił mapę koncepcyjną gry, stworzoną w oparciu o obszerny projekt mapowy podjęty przez społeczność Reddit. Ta stworzona przez fanów mapa GTA 6 uwzględnia kilka przecieków na temat gry, jej zwiastuna, a także spekulacji. Pierwszy zwiastun GTA 6 potwierdził już, że akcja gry będzie rozgrywać się w Vice City i obejmie stan Leonida, będący fikcyjną interpretacją miasta Miami autorstwa Rockstar. Zgodnie z mapą koncepcyjną, znane lokalizacje z GTA Vice City, gry Rockstar z 2002 roku, w której także pojawiało się to samo miasto, mogą powrócić. Mogą być obecne takie lokalizacje, jak Vice Beaches, hrabstwo Kelly, The Hamlet, Port Gellhorn, South Beach i międzynarodowe lotnisko Vice City. Dodatkowo mapa może przedstawiać zróżnicowaną topografię, od North Beach i FairlyLand Forest po góry.

W centrum otwartego świata Vice City mogłoby znajdować się duże jezioro, a mapa koncepcyjna wskazywałaby na jezioro Leonida. Wyścigi również mogą być częścią gry, włączając tor Port Gellhorn Raceway. Mapa GTA 6 mogłaby również zawierać więzienie, co sugeruje, że można rozważyć system wyszukiwania na wzór Red Dead Redemption 2, w którym gracz spędzałby określoną liczbę dni w więzieniu w zależności od powagi przestępstwa.

To powiedziawszy, należy zauważyć, że większość tych informacji opiera się na nieoficjalnych raportach i należy je traktować z przymrużeniem oka.

Źródło: www.bing.com