Plotka o dacie premiery GTA 6 idealna dla fanów Grand Theft Auto | Gry | Zabawa


Rockstar Games podobno pracuje nad wypuszczeniem pierwszego zwiastuna GTA 6 w 2021 roku. Według nowych plotek, zespół deweloperski odpowiedzialny za przebojową serię sandboksową będzie gotowy do opublikowania pierwszych informacji dotyczących kolejnej gry Grand Theft Auto w listopadzie. To zakończyłoby lata milczenia ze strony Rockstar Games i odpowiedziałoby na wiele pytań.

Fani prawdopodobnie dowiedzieliby się o ważnych faktach, takich jak umiejscowienie gry, okres, w którym gra będzie używana i rodzaj świata, który zespół programistów tworzy dla GTA 6.

Dałoby to również idealną szansę dla Rockstar, aby odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące przyszłości GTA Online, w tym, czy wersja nowej generacji pojawi się wraz z następną grą Grand Theft Auto.

Najważniejszym pytaniem, na które można odpowiedzieć, jest to, kiedy GTA 6 wychodzi na PS5 i Xbox Series X.

Bazując na poprzednich premierach gier, fani prawdopodobnie musieliby jeszcze poczekać kilka lat, zanim gra będzie gotowa trafić na półki sklepowe. Niektóre z najwcześniejszych prognoz opierają się na 2023 r. i nie ma powodu, dla którego Rockstar Games nie czułoby się komfortowo z opublikowaniem tych informacji dwa lata wcześniej.

Jednak inne raporty sugerowały, że wprowadzenie GTA 6 na konsole może zająć zespołowi programistów znacznie więcej czasu, co oznacza, że ​​najnowszy raport daje największą nadzieję dla fanów.

Dużym minusem jest to, że raporty te pochodzą z informacji niepochodzących ze źródła i należy je traktować z dużą przymrużeniem oka. Istnieje wiele powodów, dla których te najnowsze doniesienia okażą się nieprawdziwe.

Po pierwsze, GTA 5 pojawi się na PS5 i Xbox Series X jako gra natywna na początku 2022 roku.

To jest coś, co potwierdził Rockstar Games, mówiąc graczom we wrześniu: „Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online pojawią się teraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu 2022 r., oferując szereg ulepszeń technicznych i graficznych w całym doświadczenie, w tym ulepszenia wydajności dla wybranych pojazdów w GTA Online i wiele więcej.

„Chociaż jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem GTA V na konsole najnowszej generacji, gra wymaga kilku dodatkowych miesięcy na dopracowanie i dopracowanie.

„Nie możemy się doczekać udostępnienia więcej szczegółów na temat tych rozszerzonych i ulepszonych wersji, w tym nowej samodzielnej wersji GTA Online, która pojawi się również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu”.

Dlaczego miałbyś przyćmić swoją następną iterację GTA 5 wiadomościami o tym, co będzie dalej?

GTA Online jest ciągłym problemem, a firma macierzysta Take-Two Interactive nie będzie chciała, aby cokolwiek wpłynęło na sprzedaż w 2022 roku. Istnieją inne doniesienia, że ​​zremasterowana trylogia Grand Theft Auto ukaże się jeszcze w tym roku.

Jest mniej prawdopodobne, że zostaną one dotknięte ujawnieniem zwiastuna GTA 6, ale dlaczego miałbyś chcieć tak blisko siebie synchronizować tak ważne wiadomości po latach milczenia?

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=95C792F119944103933F1FE3E548F32C&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1500134%2FGTA-6-Grand-Theft-Auto-6-release-date-2021&c=17573545339879469152&mkt=fr-fr