Plotka: GTA: The Trilogy – Wyciekły wymagania systemowe i szczegóły aktualizacji The Definitive Edition na PC


Podobno GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ma mieć sterowanie stylem GTA V, nowy system oświetlenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości i nie tylko.

Ta plotka pochodzi z zaufanego źródła, które wcześniej ujawniło ważne szczegóły trylogii, w tym listę osiągnięć i nie tylko. To źródło udostępniło teraz krótki opis nadchodzącego remasteru, który wydaje się potwierdzać niektóre zmiany.

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginalnej trylogii Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowane dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem oraz ulepszenia otoczenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększone odległości rysowania, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowych poziomach szczegółowości.

Kupując Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition na stronie store.rockstargames.com lub Rockstar Games Launcher do 5 stycznia 2022 r., otrzymasz 10 USD zniżki na następny zakup w Rockstar Games Launcher lub Rockstar Web Stores na kwalifikujące się produkty o wartości 15 USD lub wyższej (obowiązują kursy wymiany). Zniżka wygasa 16 stycznia 2022 r. Aby uzyskać szczegółowe informacje/warunki, https://support.rockstargames.com/articles/4407663218067.

Powiązanego artykułu nigdzie nie można znaleźć, ale przeciek prawdopodobnie zdołał go zdobyć przed oficjalnym ogłoszeniem. Mimo to, ponieważ nie jest to potwierdzone, na razie oznaczamy to jako plotkę.

Przeciek podzielił się również wymaganiami sprzętowymi na PC dla tej trylogii.

Minimalne wymagania:

– Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300

– Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB

– 8 GB RAM

– 45 GB przestrzeni dyskowej

– Windows 10

Zalecana:

– Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600

– Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon RX 570 4 GB

– 16 GB RAM

– 45 GB przestrzeni dyskowej

– Windows 10

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.Source : https://gameinfinitus.com/news/rumor-gta-the-trilogy-the-definitive-edition-pc-system-requirements-and-upgrade-details-leaked/