Plotka GTA Online ostrzega przed ostateczną aktualizacją


GTA Online oraz GTA 5 drukować pieniądze dla Rockstar Games, ale następny rozdział w GTA nadchodzi. GTA 6 jest w fazie rozwoju i według większości plotek jest to rok 2023 lub 2024. Oczywiście przejście od GTA 5 do GTA 6 jest łatwym zadaniem dla Rockstar Games, ale przejściem GTA Online od tego, czym jest teraz, do tego, co będzie obok GTA 6 to trudniejsze zadanie. W pewnym momencie Rockstar Games będzie musiało po prostu zerwać bandaża i iść dalej, a zgodnie z nową plotką z Mateuszwiktorbr, GTA Online tego lata otrzyma ostatnią mięsistą aktualizację? GTA 6 kampania marketingowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. Słowo, które GTA 6 zostanie ujawnione w tym roku nie jest nowym twierdzeniem, ponieważ zostało to stwierdzone przez kilka różnych wiarygodnych źródeł. Jednak wielu zakładało GTA Online dostanie kilka większych aktualizacji, dopóki GTA 6 wydanie, więc ta nowa ciekawostka o zakończeniu wsparcia na długo przed tym, jak to się stanie, jest nową informacją.

Sama plotka wystarczy, by podzielić fanów. W jednym obozie są GTA fani, którzy przenieśli się z GTA 5 oraz GTA Online i z niecierpliwością czekałem GTA 6. Dla tych fanów ta plotka to dobra wiadomość. Jednak dla wielu wciąż grających GTA Onlineta plotka jest oczywiście daleka od dobrych wiadomości.

To, co również dzieli fanów, to źródło. Matheusvictorbr był chybiony w przeszłości, ale brazylijski przeciek również był chybiony w przeszłości, w wyniku czego niektórzy w GTA społeczność przyjmuje miarki przeciekającego według wartości nominalnej. Jednak ostatnio znany informator Rockstar Games, Yan2295poddał w wątpliwość twierdzenia Matheusvictorbr i zasugerował, że nie warto na nie zwracać uwagi.

Ile to jest warte, słyszeliśmy pocztą pantoflową, że GTA 6 ma zostać ujawniony w tym roku, choć nie ma pewności, czy ten termin zostanie dotrzymany. To, czego nie słyszeliśmy, to GTA Online wsparcie drastycznie spowalnia po GTA 6 rozpoczyna się kampania marketingowa. To nie znaczy, że to nieprawda, ale nie jest to coś, co słyszeliśmy.

Jeśli wierzyć Matheusvictorbrowi, Rockstar Games jest przynajmniej gotowe wysłać GTA Online z hukiem. Według informatora, GTA Online tego lata otrzyma rozszerzenie do mapy Liberty City. Byłoby sensowne, żeby to była ostatnia duża GTA Online aktualizacja przed GTA 6ale tylko dlatego, że ma to sens, nie oznacza, że ​​to prawda.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/gta-5-online-final-update-rumor/