Plakaty promocyjne Grand Theft Auto 6 mogą wkrótce pojawić się w Rockstar North Building


Zawsze jest mnóstwo spekulacji na temat tego, co nadchodzi GTA franczyzowa. Fani stają się niespokojni, tak jak my Grand Theft Auto V od 2013 roku. Teraz Rockstar Games szykuje kolejną premierę na Grand Theft Auto V dla platform konsolowych najnowszej generacji. Jednak to ujawnienie nie spotkało się z ekstatyczną fanfarą. Zamiast tego, sam zwiastun ujawniający jest zdecydowanie odrzucany przez widzów.

Wiemy, że trwają prace nad nową ratą franczyzy. Fani oglądali wszystko i wszystko, co mogłoby wskazywać na co Grand Theft Auto 6 będzie cechą. Niestety nie pojawiły się żadne oficjalne wiadomości. Mając to na uwadze, przed studiem Rockstar North stoi nowy zbieracz wiśni. Więc naturalnie fani szybko spekulowali, że jest to coś, co zostało zaparkowane z przodu, aby zacząć wieszać nowe materiały marketingowe do plakatów. W przeszłości w budynku wisiały ogromne plakaty dotyczące nowych nadchodzących gier.

Inni szybko obalili te spekulacje. Niektórzy sugerują, że to coś zaparkowanego po prostu do czyszczenia okien budynku. Jednak dzisiaj poinformowano, że firma, której właścicielem jest ten cherry picker, nie poświęca się myciu okien. Zamiast tego firma ta została wykorzystana do pomocy w zawieszaniu różnych dekoracji budynków. To sprawiło, że spekulacje wróciły do ​​​​a Grand Theft Auto 6 materiały marketingowe rozwieszane na budynku.

Oczywiście to tylko spekulacje i nie mamy jeszcze żadnej oficjalnej zapowiedzi na temat gry. Istnieje również możliwość, że może to być materiał marketingowy dla najnowszych Grand Theft Auto V port dla platform PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Potem krążą plotki, że Rockstar Games wypuszcza zremasterowaną edycję przeszłości GTA raty. Na razie fani aktywnie czekają, aby zobaczyć, czy ten zbieracz wisienek będzie rozwieszał jakieś plakaty marketingowe.

Source : https://twitter.com/NEWSLEAKSGTAS/status/1440245249520013319

Source : https://gameranx.com/updates/id/262655/article/grand-theft-auto-6-promotional-posters-could-soon-be-featured-on-rockstar-north-building/