Pięć muscle carów GTA Online o największej prędkości maksymalnej


GTA Online ma nowego pretendenta do tytułu najszybszego muscle cara.

Buffalo STX to najnowszy dodatek do tych potężnych pojazdów. Po raz pierwszy wprowadzony w aktualizacji Kontrakt, Buffalo jest jednym z najszybszych w swojej klasie. W tym artykule przyjrzymy się, jak lista zmieniła się od tego czasu. Przed Buffalo STX, Gauntles Classic był piątym najszybszym modelem.

Wiele najszybszych muscle carów pochodzi z aktualizacji Arena Wars, więc zostaną one sklasyfikowane jako takie. GTA YouTuber Broughy1322 obliczył każdą z najwyższych prędkości dla tych pojazdów.

Zostało to dokładnie przetestowane w samym GTA Online. Bez dalszych ceregieli, oto wyniki tych ustaleń.


Pięć muscle carów GTA Online, które można uznać za najszybsze po aktualizacji kontraktu


5) Buffalo STX (126,25 mil na godzinę)

Lista zaczyna się od Buffalo STX, który jest już dostępny w GTA Online. Chociaż nie jest to najszybszy samochód typu muscle car w grze, wyróżnia się kilkoma ekskluzywnymi funkcjami. Gracze mogą skorzystać ze wsparcia Imani Tech, aby naprawdę zacząć.

Buffalo STX można ulepszyć za pomocą urządzenia zdalnego sterowania lub zakłócacza rakietowego. Niezależnie od tego, która część niestandardowa zostanie wybrana, gracze zauważą, jak naprawdę szybki jest ten pojazd. W pełni zmodernizowany Buffalo STX może niezawodnie przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego.


4) Pißwasser Dominator (126,50 mph)

Ten pojazd jest w zasadzie Dominatorem z inną skórką, ponieważ wykorzystuje barwę wyścigową Pißwasser. Jest znacznie ulepszony w stosunku do oryginalnej wersji, dzięki doskonałemu hamowaniu i przyspieszeniu. Gracze GTA Online szybko osiągną najwyższe prędkości, o ile poruszają się w jednej linii prostej.

Jednak jego główną wadą jest stosunkowo słaba trakcja. Innymi słowy, opony łatwo stracą przyczepność na drodze. Gracze GTA Online muszą uważać, aby nie przewrócić się tym pojazdem wyścigowym.


3) Palownik Apokalipsy – Arena Wars (130 mil na godzinę)

Ten szybki muscle car jest wyraźnie inspirowany filmem Death Race. Dzięki temu pojazdowi gracze mają znacznie lepszą kontrolę przyczepności. Istnieje jednak tendencja do nadsterowności na ostrych zakrętach.

Większość pojazdów z aktualizacji Arena War ma możliwość dostosowania broni. GTA Online umożliwia graczom instalowanie różnych modyfikacji, takich jak ulepszenie doładowania.

Tym, co sprawia, że ​​Palownik jest wyjątkowy, jest jego zdolność do używania pięciu różnych min zbliżeniowych. To samo dotyczy pojazdów Dominator i Imperator. Taka broń obejmuje wybuchy kinetyczne, a także substancje spowalniające przeciwników.


2) Apocalypse Dominator – Arena Wars (131 mph)

To drugi najszybszy muscle car w GTA Online. Jednak osiągnięcie maksymalnej prędkości zajmuje trochę czasu, ponieważ jest obciążony bronią i zbroją. Przynajmniej może odpychać pobliskie pojazdy z większą siłą.


1) Imperator Apokalipsy – Arena Wars (132,75 mph)

Imperator ledwo wyprzedza Dominatora pod względem prędkości maksymalnej. Gracze GTA Online nie będą zawiedzeni jego niewiarygodnie szybkim przyspieszeniem. Niestety jego hamowanie jest dość słabe i czasami może się wyślizgnąć.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AFA71FAD4026438C80D7C09AA6649066&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ffive-gta-online-muscle-cars-fastest-top-speed&c=4857791210540596055&mkt=fr-fr