Oto Grand Theft Auto 5 Modded działający w rozdzielczości 16K na karcie NVIDIA RTX4090


Pamiętasz wszystkie filmy 8K, które udostępniliśmy w zeszłym miesiącu? Cóż, kogo obchodzi 8K, skoro można grać w 16K. Digital Dreams udostępnił film, prezentujący Grand Theft Auto 5 działający w 16K na pojedynczej karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 4090.

Jak widać, najnowszy wysokiej klasy procesor graficzny NVIDIA może uruchomić grę z prędkością 30 klatek na sekundę. Ponieważ GTA 5 nie obsługuje NVIDIA DLSS ani AMD FSR, jest to natywne 16K. I, przynajmniej naszym zdaniem, robi wrażenie.

Mówiąc o absurdalnie wysokich rozdzielczościach, Golden Reviewer pokazał również Genshin Impact działający w 13K na NVIDIA GeForce RTX 4090.

Te filmy pokazują, jak potężny jest RTX4090. I szczerze mówiąc, jestem naprawdę ciekawy, czy AMD będzie w stanie dorównać jego wydajnością. Czerwony zespół ujawni jutro swoje procesory graficzne RDNA3, więc jestem podekscytowany.

Wreszcie, oto Gotham Knights, Wiedźmin 3, A Plague Tale: Requiem, a także Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077 i Fortnite w 8K. Możesz także znaleźć filmy 8K dla Call of Duty: Modern Warfare 2, Uncharted 4 i Persona 5 Royal.

Cieszyć się!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczności moddingowe i niezależne. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował na wielu stronach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem PC, jego korzenie gier można znaleźć na konsolach. John kochał – i nadal kocha – 16-bitowe konsole i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol. Mimo to platforma PC zdobyła mu przewagę nad konsolami. Było to spowodowane głównie przez 3DFX i jego kultową, dedykowaną kartę graficzną z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John napisał również pracę dyplomową na temat „Ewolucji kart graficznych do komputerów PC”.
Kontakt: E-mailŹródło : https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/here-is-grand-theft-auto-5-modded-running-in-16k-on-an-nvidia-rtx4090/