Oświadczenie Rockstar Games dotyczące wycieku GTA 6


Rockstar Games w końcu potwierdziło wyciek GTA 6, który wczoraj zaczął krążyć w sieci. Rockstar Games, twórca Grand Theft Auto VI, zaczął zbierać szczegóły po niedawnych wyciekach z gry GTA 6, które wyciekły do ​​sieci.

Kredyt @ Rockstar Games

Firma Rockstar Games potwierdziła, że ​​niedawno „doznała włamania do sieci”, co spowodowało masową utratę 90 filmów z pierwszych wydań deweloperskich Grand Theft Auto 6 Grand Theft Auto 6. Rockstar Games opublikowało publiczne oświadczenie w odpowiedzi na masowy wyciek Grand Nagranie z rozwoju Theft Auto VI w ten weekend.

Rockstar Games wydał oświadczenie po ogromnym wycieku, twierdząc, że ponad 90 klipów z wczesnych wersji gry z otwartym światem zostało przesłanych do sieci. Klipy wyglądają jak nagrania twórców testujących niektóre funkcje na wczesnych etapach tworzenia. Rockstar Games oficjalnie przyznało się do tego przecieku i oświadczyło, że pracuje nad tym, aby nie wpłynęło to na rozwój długo oczekiwanego tytułu, a także GTA Online. W ciągu weekendu haker zalał internet mnóstwem filmów, a także ogłoszeniem, że ma kod źródłowy GTA 5 i 6, które sprzedaje za nie mniej niż pięć cyfr.

Minęło kilka dni, odkąd zaczęły krążyć przecieki GTA 6, ale nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych komentarzy od Rockstar Rockstar. Dzisiaj Rockstar zabrał się do Twittera i zorientował się w sytuacji, mówiąc, że wkrótce udostępnią więcej informacji i porozmawiają o nowej grze, gdy będzie gotowa do wydania. Ludzie od lat odwiedzają Rockstar od wiadomości GTA, a twórcy potwierdzili, że prace nad kolejną grą rozpoczęły się zaledwie kilka miesięcy temu.

Rockstar twierdzi, że przeciek GTA 6 nie wpłynie na rozwój sequela, ponieważ opublikował oficjalną odpowiedź po tym, jak nagranie z rozgrywki i szczegóły Grand Theft Auto 6 pojawiły się w Internecie, pozornie potwierdzając bohaterkę i scenerię Vice City. Na szczęście Rockstar Games wyjaśniło część, w której ludzie sugerowali, że następna Grand Theft Auto może zostać opóźniona z powodu jej ujawnienia, mówiąc, że Rockstar Games nie spodziewa się żadnych poważnych problemów z obecnym rozwojem projektu. W oświadczeniu stwierdzono, że nie oczekuje się, aby miało to długoterminowy wpływ na rozwój usług internetowych, takich jak GTA Online i trwających projektów, takich jak Grand Theft Auto 6.

To świetna wiadomość zarówno dla fanów zaniepokojonych grą, jak i deweloperów, którzy nad nią pracowali. Niektóre filmy zostały usunięte z YouTube na prośbę firmy macierzystej Rockstars Take-Two, co potwierdza legalność ujawnionego materiału. Take-Two podobno zleciło także dwóm największym społecznościom internetowym GTA usunięcie wszelkich linków do Grand Theft Auto 6.

Uwagi

uwagi

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6329028ed3b441d2ab0aaf261c7280a2&url=https%3A%2F%2Ftechstory.in%2Frockstar-games-issues-statement-regarding-gta-6-leak%2F&c=16539544110574107242&mkt=fr-fr