Opony Rockstar z prośbami o Grand Robbery Auto 6: uciszyły frazę „GTA 6” na YouTubeAlternatywnie, klienci odkryli alternatywne sposoby przypominania deweloperowi, że chcieliby mieć zupełnie nową rozrywkę.

Nie mam pojęcia, czy zdajesz sobie sprawę z gry, o której ostatnio rzadko wspominano: GTA V. Nazwa Rockstar, która została ukryta wśród dziesiątek zwiastunów, nadal zastępuje swoje GTA On-line, dawno przeszła przez 3 generacje konsol, a mimo to , jednak nie do powstrzymania. I pomimo tego, że fantastyczne szczęście GTA V jest niezaprzeczalne, są klienci, którzy już zaczynają naprawdę odczuwać robaka każda inna podróż o podobnym smaku. W różnych frazach grupa zaczyna zapraszać GTA 6Jednak Rockstar nie wspomina nic więcej o kilku nowych ratach Grand Robbery Auto. Jedna rzecz, która osiągnęła cel, który uciszyło frazę „GTA 6” w ramach opinii na jego kanale YouTube.

Zostało to zidentyfikowane za pomocą osoby z Twittera Not_StrangeMan, który zauważył, że jedna z jego opinii zniknęła w filmie Rockstar w wyniku omówiłem zakazaną frazę. W tym sensie słynie, że nie było zupełnie żadnej publiczności, która wydrukowałaby jedną rzecz dotyczącą szóstej części franczyzy, co sugerowało, że deweloper całkowicie uciszył frazę.

Rockstar wyciszył tę frazę, jednak teraz klienci korzystają z odmian handlowychJednak taka jest sieć, a ponieważ pojawia się na wszystkich tych wydarzeniach, została ukształtowana wpływ Streisanda przez które fala klientów zaczęła przypominać Rockstar w swojej prośbie. A ponieważ mogą nie być w stanie powiedzieć „GTA 6”, używają wariacje handlowe od zamierzonej nazwy jako „GTA VI”, „GTA SIX” lub „GTA 5 + 1”, aby zapobiec usunięciu Twojej uwagi za pomocą urządzenia. W różnych frazach Sieć w pełnej okazałości.

I to właśnie uznanie GTA V uczyniło jego panowanie ostateczny kilka lat, jedno ma to kontynuować z modelem na PS5 i Xbox Collection (wraz z tymi, które są już obecne na PC, PS3, Xbox 360, PS4 i Xbox One). Rekreacja, która zgromadziła ponad 150 milionów sprzedaży brutto, ale w chwili obecnej przechodzi przez dość mroczną długość z powodu jego wygląd w nowej erze konsol. Odkąd, jak zauważył na jego osobistym kanale YouTube, wideo, za pomocą którego wprowadza się GTA V na najnowsze platformy Sony i Microsoftu, zdobył setki destrukcyjnych głosów.

Dodatkowe informacje: GTA V, GTA 6 i Rockstar.

Source : https://thenewstrace.com/rockstar-tires-of-requests-for-grand-robbery-auto-6-has-silenced-the-phrase-gta-6-on-youtube/191329/