Online GTA 5: Wydarzenia napadowe, premia GTA$, nowości tygodnia, nowe funkcje


Wskazówki dotyczące TCP 5 Online: Wydarzenie napadowe, premie GTA$, nowe funkcje tygodnia.

Opublikowane we wtorek, 16 października 2007 o godzinie 9:30

Jak w każdy piątek rano, w internetowej wersji GTA 5 pojawią się nowe funkcje; w tym artykule zapraszamy do ich szczegółowego zbadania. W menu znajdziecie nowe wydarzenie napadu, premie w GTA$ i oczywiście promocje.

Napady i ubrania, aby odblokować drzwi.

W tym tygodniu w wersji online Grand Theft Auto V nie planowano żadnego nowego samochodu, ale wydarzenie podkreśla napad. Jeśli ukończysz ostatnie misje wszystkich różnych napadów, otrzymasz ponad 2 miliony dolarów GTA na swoje konto bankowe!

Dzięki uzupełnieniu konta bankowego będziesz mógł uzupełnić swoją garderobę w przyszłym tygodniu. Rzeczywiście wszyscy gracze, którzy się połączą, otrzymają czarną koszulkę Rockstar. Ale to nie jedyna dostępna odzież. Jeśli wpiszesz kryptonim Bogdan, otrzymasz kurtkę Clifforda.

Na koniec, jeśli ukończysz trzeci akt horroru, możesz zdobyć bluzę z kapturem Clifford. W ciągu najbliższych kilku tygodni dostaną dobrą nową torbę, ponieważ mamy rację z 25. rocznicą licencji!

Działania wzmocnione

Ten tydzień jest wyjątkowy, jeśli chodzi o zwiększenie aktywności. Na przykład możemy powiedzieć, że nie będzie ani jednej aktywności z potrojonymi RP i GTA$. Skok na koniec świata ujawnia, że ​​drugi z rzędu, z premią do podwójnych zarobków.

Napad na bank Fleeca Wyścigi uliczne Rywalizacja Wybuchowy konwój Wyścigi uliczne

Na koniec pamiętajmy, że promocje tygodnia dotyczą ogólnie samochodów. Jak widzisz, znajdziesz listę. Zniżka jest przyznawana tylko raz.

Altówka, 35% Lampadati Viseris na poziomie -35% Ocelot Pariah na poziomie -35% Ubermacht SC1 na poziomie -35% Ubermacht Sentinel Classic na poziomie 55% Akula na poziomie -35% Volatol na poziomie -35% Statan na poziomie 30% Overflod Autarch na poziomie 30% Canis Kamacho przy 30% Razem przy -30% Pojazd kontroli zamieszek przy -25%.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/04/online-gta-5-heist-events-gta-bonus-new-things-of-the-week-new-features/