Ogłoszono nowe DLC do GTA Online: Nostalgiczna misja Vice City i Halloweenowy tryb zombie

Rockstar Games przedstawia nowe DLC, Bottom Dollar Bounties, do Grand Theft Auto Online

Rockstar Games nadal dostarcza świeżą i wciągającą zawartość do Grand Theft Auto Online, nawet po dziesięciu latach, dzięki nowemu DLC o nazwie Bottom Dollar Bounties, które wprowadza szereg nowych, ekscytujących funkcji. Eksploratorzy danych odkryli, że ta aktualizacja zawiera funkcje inspirowane kultowym GTA Vice City, zapewniając graczom nostalgiczne wrażenia.

Nostalgiczne misje: Pizza To… przenosi graczy do Vice City

Jedną z godnych uwagi nowych funkcji jest misja „Pizza This…”, przypominająca słynną misję Pizza Boy z Vice City. W tym nowym typie misji gracze będą musieli dostarczać pizzę po całym Los Santos, kierując się nową ikoną na minimapie. Aby realizować te dostawy, gracze będą korzystać z zupełnie nowego pojazdu, Pegassi Faggio Sport Pizza, ozdobionego logo „Pizza This…” na pudełku dostaw. Ta nowa misja jest ukłonem w stronę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę GTA 6 zaplanowaną na rok 2025.

Nowy tryb adwersarza i Halloweenowa niespodzianka

Dodatkowo zadebiutuje nowy tryb adwersarza „Assault on ATT-16”, oferujący nową odsłonę trybu „Assault on Cayo Perico”. W ramach obchodów Halloween 2024 trwają również prace nad trybem zombie, który doda grze upiornego akcentu w świątecznym tygodniu.

Oczekuje się, że wszystkie te nowe funkcje zostaną wprowadzone przed długo oczekiwanym DLC na zimę 2024, zapewniając graczom mnóstwo treści do zabawy w oczekiwaniu na wyczekiwane GTA 6. Zaangażowanie Rockstar w wprowadzenie ukochanych elementów z poprzednich tytułów do GTA Online pozwala utrzymać wciągającą i stale rozwijającą się grę, spełniając oczekiwania zarówno długoletnich fanów, jak i nowych graczy.

Źródło: www.bing.com