Ogłoszenie zwiastuna GTA 6 wywołuje szaleństwo w związku z oknem premiery

Wyczekiwana premiera GTA 6: oto, co wiemy do tej pory

Odkąd Rockstar Games potwierdziło prace nad GTA 6 w lutym 2022 roku, fani z niecierpliwością czekają na informację o dacie premiery gry.Po licznych przeciekach firma w końcu ogłosiła premierę zwiastuna GTA 6, na co cały świat czeka z niecierpliwością na oficjalną datę premiery.

Koniec milczenia Rockstara

Znany dziennikarz zajmujący się grami wideo Jason Schreier ogłosił niedawno, że Rockstar Games zaprezentuje zwiastun GTA 6 na początku grudnia. Informacja ta została potwierdzona przez dewelopera po wielu spekulacjach, wywołując ogromne emocje wśród fanów.

Miłośnicy Rockstar Games wiedzą jednak, że firma lubi igrać z oczekiwaniami swoich fanów i że zawsze warto zachować czujność w przypadku wycieków i zwiastunów gry.

Przecieki i spekulacje

Inne źródła na Reddicie podają, że posiadają wewnętrzne informacje wskazujące potencjalne okno premiery GTA 6. Według tych źródeł, premiera gry była pierwotnie planowana na rok 2024, ale podobno została przesunięta na rok 2025. Informacja ta wydaje się zwiększać wiarygodność tej informacji. wcześniejsze przecieki i potwierdzają spekulacje na temat daty premiery GTA 6.

Gorące oczekiwanie fanów

W miarę jak spekulacje na temat okna premiery zyskują na popularności, fani z niecierpliwością czekają na więcej szczegółów od Rockstar Games w nadchodzących tygodniach. Oczekuje się, że GTA 6 ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, rozpoczynając nową erę dla tej kultowej serii gier wideo.

Źródło: www.bing.com