Ogłoszenie zwiastuna GTA 6 wywołuje emocje w związku z datą jego premiery

Uwaga, fani gier wideo! Od prawie dwóch lat oczekiwania narastały, gdy Rockstar Games po raz pierwszy potwierdziło prace nad GTA 6 w lutym 2022 r., po fali wycieków rozgrywki z wczesnej wersji gry. Po miesiącach milczenia zasłona tajemnicy w końcu się podnosi, gdy firma ogłosiła zwiastun GTA 6 wyczekiwanej gry, a teraz uwaga skupia się na dacie premiery GTA 6.

Cisza Rockstar zostaje przerwana

Wiarygodny dziennikarz zajmujący się grami, Jason Schreier, ujawnił poufne informacje, powołując się na wewnętrzne źródła, z których wynika, że ​​Rockstar Games ma zaprezentować zwiastun GTA 6 na początku grudnia. Choć studio wcześniej trzymało fanów w napięciu, według Gamingbible wyciek spowodował oficjalne potwierdzenie ze strony dewelopera. Ekscytacja wisi w powietrzu, gdy fani przygotowują się na możliwą premierę GTA 6. Jednak lojaliści Rockstar Games doskonale zdają sobie sprawę ze skłonności studia do przecieków i zwiastunów, dlatego zaleca się ostrożność. Zwiastun gry powinien prawdopodobnie oferować jedynie kilka przebłysków rozgrywki. Mamy wielką nadzieję na datę premiery lub przynajmniej ujawnienie okresu premiery, a odpowiedzi oczekujemy w nadchodzących tygodniach.

Przecieki i spekulacje

Dodając do tych spekulacji, źródła na Reddicie, w tym konto Rockstar Universe X, twierdzą, że posiadają wewnętrzne informacje wskazujące potencjalne ramy czasowe premiery. Według tych źródeł premiera GTA 6 pierwotnie planowana była na rok 2024, ale została przesunięta na rok 2025. Jest to zgodne z oświadczeniami informatora Rockstar Tez2 i wydawcy gier Take-Two Interactive, wzmacniającymi wiarygodność ujawnionych informacji. Jak to mówią, często nie ma dymu bez ognia.

GTA 6 ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series od Rockstar Games w nadchodzących tygodniach.

Źródło: www.bing.com