Ogłoszenie zwiastuna GTA 6 firmy Rockstar Games przekroczyło 1 MILION polubień i stało się najbardziej lubianym tweetem o grach w historii – FirstSportz

Oficjalny zwiastun GTA 6 ujawniony w grudniu 2023!

Długie oczekiwanie i nieustanne spekulacje wreszcie się skończyły! Rockstar Games oficjalnie ujawniło, że zwiastun GTA 6 zadebiutuje na początku grudnia! Po miesiącach teorii i spekulacji zapowiedź zwiastuna Grand Theft Auto 6 po prostu wysadziła Internet w powietrze!

Seria Grand Theft Auto zasadniczo zmieniła gry wideo z otwartym światem. Ze względu na ogromną popularność gry Rockstar Games pracuje obecnie nad kontynuacją GTA V. Kolejna odsłona serii będzie nosiła tytuł GTA 6. Dodatkowo oczekiwanie na tę zapowiedź zbawiło wielu niecierpliwych fanów!

Plotki i teorie na temat GTA 6

Od premiery GTA 5 prawie dziesięć lat temu fani zastanawiali się, kiedy zostaną ujawnione oficjalne wieści dotyczące GTA 6. Poza tym wszyscy z niecierpliwością czekali na wieści dotyczące GTA, w obliczu tych wszystkich plotek. A ogłoszenie zwiastuna GTA 6 to zbawienie dla wielu zagorzałych fanów!

Jeśli chodzi o GTA 6, w internecie krąży wiele przecieków i plotek. Wiele z tych przecieków twierdzi, że akcja gry będzie osadzona w słynnym Vice City. Przy tych wszystkich plotkach emocje wokół GTA 6 osiągnęły szczyt!

Ogłoszenie zwiastuna bije wszelkie rekordy

Oficjalne oświadczenie Rockstar Games pobiło wszelkie rekordy i stało się najpopularniejszym tweetem poświęconym tematyce gier wszechczasów. W ciągu zaledwie 6 godzin tweet wyświetlono ponad 85 milionów razy i zyskał popularność w 14 krajach na całym świecie!

Wokół GTA 6 wciąż krąży wiele plotek. Od pojawienia się Tommy’ego Vercettiego w grze aż po powrót do Vice City – wszystkie te teorie zwiększają presję wśród fanów. Twórcy i Take-Two nie potwierdzili tych plotek, ale wszystko zostanie ujawnione po premierze zwiastuna GTA 6!

Źródło: Firstsportz.com