Ogłoszenie GTA 6: sceptyk dotrzymuje obietnicy

Fan gotowy zrobić wszystko dla zapowiedzi GTA 6

Wczoraj fan powiedział, że wypiłby własny mocz, gdyby w tym tygodniu oficjalnie ogłoszono GTA 6. I dotrzymał słowa.

Na początku tego tygodnia zaczęły krążyć plotki i raporty na temat oficjalnej zapowiedzi GTA 6. Oczywiście pomiędzy przeciekami a potwierdzeniem Rockstar wiemy już, że gra jest w przygotowaniu, ale nigdy nie została ona formalnie ogłoszona. Technicznie rzecz biorąc, nie mamy nawet pewności, że będzie się nazywać Grand Theft Auto 6. Mając to na uwadze, wielu fanów serii było sceptycznych co do tego, czy to będzie tydzień na ważne ogłoszenia.

Jednym z takich sceptyków był użytkownik Reddita, JohnnyRockhard62, który zamieścił post, w którym stwierdził, że „Jeśli w tym tygodniu zostanie ogłoszone GTA 6, wypiję własny mocz”. Naciskany o szczegóły przez innych komentatorów, którzy nic nie zdradzili, JohnnyRockhard62 powiedział, że „plan jest taki, aby nakręcić film, w którym oddaję mocz do filiżanki kawy z moim penisem poza kamerą (ze względu na ograniczenia osobiste), a następnie go wypiję ale bez mojej twarzy. Zrobię jakiś epicki ASMR, nie wiem. »

Obietnica dotrzymana

Rockstar faktycznie dzisiaj oficjalnie ogłosił GTA 6, obiecując zwiastun, którego premiera odbędzie się na początku grudnia. Kilka godzin później JohnnyRockhard62 zaktualizował swój post, ubolewając, że „skończył się w niecały pieprzony dzień”. Dodatek ten zawierał także link do filmu z ich konta YouTube, odpowiednio nazwanego gta6pissdrinker.

Reakcje na obietnicę spełnione

Słuchaj, tylko rzuciłem okiem na wideo, bo, cholera, tak naprawdę nie chcę tego oglądać, ale wygląda na to, że JohnnyRockhard62 dotrzymał pierwotnej obietnicy. Bez twarzy i widocznych genitaliów z pewnością dość łatwo byłoby udawać, że pije się mocz – ale szczerze mówiąc, jestem o wiele szczęśliwsza, jeśli chodzi o tę historię, jeśli jest fałszywa. Każdy ma zabawną historię i nikt tak naprawdę nie musi pić moczu. Jeśli to prawda, cóż… Chyba też mogę to uszanować. No, może nie szacunek, ale… Wiadomo, o co chodzi.

Gracz MMO podjął znacznie bardziej ryzykowne ryzyko, obiecując wlać sobie „gorącą kawę do odbytu” i nie jestem pewien, kto tutaj znalazł się w gorszej sytuacji.

Źródło: www.gamesradar.com