Ogłoszenie Grand Theft Auto 6 już wkrótce

Grand Theft Auto 6: Wkrótce zapowiedź i pierwsze informacje

Z raportu wynika, że ​​Grand Theft Auto 6 zostanie oficjalnie zapowiedziane „już w tym tygodniu”, a premiera długo oczekiwanego pierwszego zwiastuna gry planowana jest na miesiąc później.

Według raportu Bloomberga deweloper Rockstar Games może oficjalnie ogłosić grę w tym tygodniu.
W raporcie czytamy także, że pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 ukaże się w grudniu, aby uczcić 25-lecie Rockstar.
Rockstar nie odpowiedział na artykuł. Jednak we wrześniu 2022 roku studio potwierdziło, że trwają prace nad „kolejnym Grand Theft Auto” po wycieku materiału filmowego z wczesnych etapów rozwoju projektu.
Kilka tygodni później 17-letni nastolatek z Oxfordshire został aresztowany w związku z włamaniem, którego dokonano w Travelodge w Bicester.

Oczekiwania fanów i dzikie plotki

Choć Rockstar stwierdził, że wyciek nie spowodował „zakłóceń w naszych usługach związanych z grami na żywo ani żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych obecnych projektów”, fani czekali na wieści o Grand Theft od roku.
W rezultacie fani wysnuli wiele szalonych teorii na temat ujawnienia Grand Theft Auto 6. W zeszłym miesiącu „zdesperowani” użytkownicy sugerowali, że ujawnienie gry będzie dotyczyć cykli księżycowych, podczas gdy inni szukali naciąganych wskazówek w Halloweenowym wydarzeniu w Grand Theft Auto 5.

Pierwsze informacje o grze

Jeśli chodzi o to, co wiemy o grze przed jej ujawnieniem, Bloomberg wcześniej informował, że następna gra Grand Theft Auto przeniesie graczy do Miami i będzie zawierać bohaterów inspirowanych prawdziwymi bandytami Bonnie i Clyde’em.
W raporcie wskazano również, że prace nad Grand Theft Auto 6 trwały dłużej niż oczekiwano ze względu na Covid-19 i wysiłki mające na celu zwalczanie kultury crunchu.

Jeśli chodzi o inne wieści ze świata gier, Nintendo ogłosiło, że trwają prace nad filmem live-action dla The Legend Of Zelda.

Źródło: www.bing.com