Ogłoszenie drugiego zwiastuna GTA 6: potencjalna data premiery przez Rockstar Games

Plotki na temat długo oczekiwanego GTA 6 osiągają nowy poziom dzięki nowym raportom. Krążą pogłoski, że ewentualna premiera drugiego zwiastuna GTA 6 może nastąpić w maju 2024 roku. Społeczność graczy jest podekscytowana od czasu premiery pierwszego zwiastuna dwa miesiące temu, co wywołało gorące dyskusje i spekulacje na temat tych nowych stwierdzeń.

Ekscytacja wokół okna premiery zwiastuna 2 GTA 6 w maju 2024 roku

Choć krąży wiele plotek, którym brakuje konkretnych dowodów, jeden ze znanych fanów Grand Theft Auto na X, @GTAVI_Countdown, przedstawił sprawę ze świeżej perspektywy. Według tego źródła istnieje możliwość, że Rockstar Games ujawni drugi zwiastun GTA 6 w maju 2024 roku. Spekulacje opierają się na przekonaniu, że Take-Two Interactive, spółka-matka Rockstar Games, planuje uzależnić swoje zyski od z ostatniego kwartału tego samego miesiąca, potencjalnie w związku z premierą nowego zwiastuna, podaje Sportskeeda. W społeczności GTA panuje zamieszanie podsycane spekulacjami @GTAVI_Countdown. Perspektywa drugiego zwiastuna zbiegająca się z wezwaniami do zarobków Take-Two Interactive sugeruje pewne planowanie strategiczne ze strony Rockstar Games. Oczekiwania zwiększają oczekiwania branży, że zarówno Take-Two, jak i Rockstar Games zamierzają wypuścić GTA 6 przed kwietniem 2025 roku. Fani wypowiadali się na różnych platformach, protestując przeciwko swoim reakcjom na tę intrygującą plotkę, powołując się na sukces pierwszego zwiastuna jako powód wysokich oczekiwań. Tradycyjnie Rockstar Games trzymało się harmonogramu publikowania zwiastunów gier, dzięki czemu możliwość wcześniejszej zapowiedzi stała się jeszcze bardziej intrygująca.

Wśród spekulacji fani zalali najnowsze posty Rockstar Games w mediach społecznościowych, w szczególności najnowszy tweet na temat cotygodniowej aktualizacji GTA Online, uporczywymi prośbami o informacje na temat GTA 6. Studio od czasu premiery pierwszego zwiastuna tylko zintensyfikowało oczekiwanie społeczności na więcej Detale.

Choć niektórzy entuzjaści spekulują, że drugi zwiastun może pojawić się w marcu lub kwietniu, przyczyny tych przewidywań pozostają niejasne. Podczas gdy czekamy na dalsze aktualizacje, dominuje nadzieja, że ​​Rockstar Games rzuci światło na pojawienie się kolejnej części serii Grand Theft Auto raczej wcześniej niż później.

Źródło: www.bing.com