Odkryj zwiastun i ekskluzywne informacje na temat kolejnej gry od byłego twórcy GTA

Studio gier wideo Build A Rocket Boy, założone przez byłego szefa GTA i Rockstar Leslie Benziesa, właśnie wypuściło nowy zwiastun swojej pierwszej gry, Everywhere, i ogłosiło, w jaki sposób fani mogą w nią zagrać – najpierw. Everywhere jest opisywana jako „gra skupiona na społeczności, miejsce, w którym możesz uwolnić swoją wyobraźnię, aby budować, bawić się i wchodzić w interakcje”. Nie wydaje się to prostą grą, ale raczej platformą, na której gracze mogą tworzyć, co chcą, jak Roblox czy Fortnite. Nowy zwiastun prezentuje niektóre z wielu różnych atrakcji, jakie gracze mogą znaleźć w Everywhere.

Rejestracja do wersji alfa

Ponadto każdy może teraz zarejestrować się na stronie gry Everywhere, zarezerwować nazwę użytkownika i mieć szansę wzięcia udziału w zamkniętej wersji alfa. Testy alfa rozpoczną się „wkrótce” – powiedział deweloper. Będzie to „ograniczony test techniczny” przeznaczony wyłącznie dla użytkowników komputerów PC, którego celem będzie „testowanie systemów” i uzyskanie opinii od graczy. Dalsze testy odbędą się w późniejszym terminie, zatem każda osoba niezaproszona do pierwszego etapu będzie mogła wziąć udział w kolejnym etapie testów.

Wizja skupiona na społeczności

„Wierzymy w przyszłość, w której tworzenie gier jest w rękach graczy. Dzięki Everywhere chcemy dać każdemu możliwość wprowadzania innowacji, podejmowania ryzyka i budowania własnych światów, kształtowanych wyłącznie przez ich wyobraźnię” – powiedział Benzies. „Zapewniamy narzędzia, inspiracje i infrastrukturę i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza społeczność będzie wspierać kolejne pokolenie programistów, aby rozwijać historię Everywhere”. »

Przyszłość bez ograniczeń

Leslie Benzies, który opuścił Rockstar North w 2016 roku po 17-miesięcznym urlopie naukowym, wierzy w przyszłość, w której gracze będą mogli tworzyć własne gry. Pozwał Rockstar Games o 150 milionów dolarów tantiem i twierdził, że został wypchnięty. Rockstar ze swojej strony kontynuuje prace nad Grand Theft Auto 6, podczas gdy GTA V, jedna z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, właśnie 17 września obchodziła swoje dziesiąte urodziny.

Źródło: www.gamespot.com